škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol Dikiz Aynasının Sağ Dikiz Aynasına Göre Daha Az Katlanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar Geçen Gün Farkettim Ki Sol Tarafdaki Dikiz Aynası Sağ Tarafdakine Göre Az Da Olsa Daha Az Katlanıyor.Bende Bir Sorun Mu Var Acaba Diye Endişelendim Servise Soracaktım.Bu Gün Aynı Araçtan Gördüm Ve Aynı Şey Onda da Var.Sizlerde De Öyle Mi.Teşekkürler.

Çevrimdışı tuncay52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet ben sordum görüş açısıyla alakaliymis ancak benimkiler katlanıp açılırken çok ses yapıyor ssipariş verdiler garantiden değişim olacak.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tuncay52;476808
Evet ben sordum görüş açısıyla alakaliymis ancak benimkiler katlanıp açılırken çok ses yapıyor ssipariş verdiler garantiden değişim olacak.

Değiştikten sonra sonucu bilgilendirme yapar mısınız ltf?!
Benim aynalarda da ses var, ben rahatsız olmuyorum ancak sonucu bilmek isterim.

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Görüş Açısı?Yani Bize mi Öyle Geliyormuş.Eğer Öyle Diyorlarsa Yalan Çünkü Ben Ayna Kapandıktan Sonra Aynanın Uç Noktası İle Camın Arasında ki Mesafeyi Ölçtüm Soldaki Mesafe Daha Fazla

Çevrimdışı ömer gncgr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim araçtada aynalar katlanırken ses yapıyordu servise goturdüm yağladılar bide dikkat ettiyseniz araç güneş altındayken ses yapıyor gölge ve aksamleyin ses yapmiyor

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ömer gncgr;476839
Benim araçtada aynalar katlanırken ses yapıyordu servise goturdüm yağladılar bide dikkat ettiyseniz araç güneş altındayken ses yapıyor gölge ve aksamleyin ses yapmiyor
Nereyi yağladıklarını dikkat ettiniz mi?
Plastiğin plastiğe sürttüğü yerleri mi? Ve ya içeride başka bir yeri mi?

Çevrimdışı Š_ve_

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Š_ve_Š;476807
Merhaba Arkadaşlar Geçen Gün Farkettim Ki Sol Tarafdaki Dikiz Aynası Sağ Tarafdakine Göre Az Da Olsa Daha Az Katlanıyor.Bende Bir Sorun Mu Var Acaba Diye Endişelendim Servise Soracaktım.Bu Gün Aynı Araçtan Gördüm Ve Aynı Şey Onda da Var.Sizlerde De Öyle Mi.Teşekkürler.

Aynası Bu Şekilde Olan Tek A7'li Ben Miyim.? :confused:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses yapıyorsa çözüm wd40 :) Ulaşabildiğiniz yerlere sıkın biraz fazla akan kısmı silin aç kapa yaptırın 1-2 kere düzelecektir :)

Çevrimdışı Ke®eM

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Tuncay Bey selamlar,

Bursada hangi serviste değişiyor. Servis ismi verebilirmisiniz.
Bende de az kapanma ve ses sorunu var sağ aynada. Örnek teşkil edeceğinden bende değiştirmek istiyorum.

Çevrimdışı kdryksk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Š_ve_Š;487852
Aynası Bu Şekilde Olan Tek A7'li Ben Miyim.? :confused:

Arkadaşım bende aynı durumdayım.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün merak ettim baktım, evet sol ayna sağ aynadan daha açıkta kalıyor ve bunun nedeni tamamen tasarım ile ilgili yani aynayı değiştirmek istesenizde aynı ayna gelecek, bir hata veya arıza söz konusu değil.