škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW yetkili servisleri skoda bakımı yapıyormu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kdryksk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. Forumda güzel paylaşımlar yapılıyor. Herkeze çok teşekkürler. Forumdan algıladığım kadarıyla Ankara da mevcut olan 2 skoda yetkili servisi pek tatmin etmiyor gibi gördüm.
O yüzden sizlere VW yetkili servisleri skoda bakımı yapıyormu diye sormak istedim.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 katı para alınca yaparlar tabii...parçalar genelde aynı sonuçta...
Aslında tam tersi olarak skoda servisleri, daha düşük fiyatlar nedeniyle birçok vw kullanıcısı tarafından tercih ediliyor.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela Doğuş Oto bildiğim kadarıyla yapıyor. Fakat garanti kapsamındaysa sorun çıkarırlar belki

Çevrimdışı kdryksk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;475976
2 katı para alınca yaparlar tabii...parçalar genelde aynı sonuçta...
Aslında tam tersi olarak skoda servisleri, daha düşük fiyatlar nedeniyle birçok vw kullanıcısı tarafından tercih ediliyor.

Dediğiniz gibi parçalar aynı sonuçta. Fiyat farkının da olmaması gerekli.

Çevrimdışı kdryksk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;475977
Mesela Doğuş Oto bildiğim kadarıyla yapıyor. Fakat garanti kapsamındaysa sorun çıkarırlar belki

2 yıl garanti uzatmada yaptırdım.  Benim merak ettiğimde aslında VW nin resmi olarak skoda ile anlaşması varmı acaba? Yani 4 yıl boyunca tüm sorunlarım için VW ye gidebilirmiyim?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar eğer bir VW bayisi Skoda ya da seat için servislik hizmeti veremek istiyorsa anlaşma yapmak zorundaymış, ben daha önce marşpiyer boyattım ama araca kaporta dışında dokunmayız dediler, anlaşmaları yokmuş. Daha önce de maraş VW bayisi heVW hem de skodaya servislik yapıyormuş.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maraş'ta skoda bayisi ve servisi olmadığı için bakıyor. Ankara'da ki her iki doğuş oto da skoda için ne bakım yapıyor ne de boya kaporta. Çünkü 2 tane skoda servisi var.

Çevrimdışı harun güzel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hiç bir şekilde bir vw servisine skoda aracınızın bakımını vs. işlemlerini yaptıramazsınız garantili araçlara kesinlikle bakamazlar garantisi bitmiş ise bir ihtimal veriyorum keşke baksalar çünkü elazığ skoda bayisi çok kötü sanayideki herhangibi bir dükkanın bir adım ötesinde bile değil iyi günler sizlere

Çevrimdışı ubim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;476133
Maraş'ta skoda bayisi ve servisi olmadığı için bakıyor. Ankara'da ki her iki doğuş oto da skoda için ne bakım yapıyor ne de boya kaporta. Çünkü 2 tane skoda servisi var.

Eskişehirde de sSkoda yok fakat VW bakmiyor.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabela yoksa anlaşma yok demektir varsa bakarlar yoksa ellemezler manisada VW var ama ne skoda ne seat nede audi içeri bile sokmuyorlar
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda web sitesinden yetkili servis listesine ulaşabilirsiniz.  Her VW servisi Skoda yetkili servis hizmeti vermiyor. Anlaşmalı olması gerekiyor. Örneğin istanbulda Doğuş Esenyurt ve Doğuş Maslak Skoda için yetliki servis listesinde. Yine izmir den vosmer de listede.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabii, bayi Skoda'dan yetki almalı. Aldıktan sonra isterse 5 markanın servisi de olur