škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek ayarı ...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün silecek suyunu fışkırttım normalde su fışkırdıktan sonra 3 kez silecek çalışır stop ederdi. 6-7 kez denedim su fışkırdıktan sonra durmadı 10-15 defa çalıştı öyle durdu. silecek kolunu aşağı doğru basınca 1 kez kalkar inerdi. 1 kez basıyorum silecek bastığım süre boyunca çalışıyor. Elimi çekince camın orta yerinde kalıyor. Bunun nedeni nedir daha önce başına gelen birisi varmıdır . Ne yapmalıyım ...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek sisteminde 1 den fazla sigorta var...-atıyorum- ''hafıza'' sigortası atmış olabilir.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
silecek hız ayarı ile ilgili olabilir mi? silme sayısını düşürerek, bir daha deneyin belki kafası karışmıştır.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;475944
silecek hız ayarı ile ilgili olabilir mi? silme sayısını düşürerek, bir daha deneyin belki kafası karışmıştır.

Dün akşam hepsini denedim sonuç hep aynıydı. Sabah denedim düzelmiş , gerçektende kafası karıştı sanırım. Peki bu kafa karışıklığını nasıl düzeltebiliriz belli ki bidaha olma şansı var .

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;475948
Dün akşam hepsini denedim sonuç hep aynıydı. Sabah denedim düzelmiş , gerçektende kafası karıştı sanırım. Peki bu kafa karışıklığını nasıl düzeltebiliriz belli ki bidaha olma şansı var .

Büyüklerimiz derler di :bazı şeyleri zaman bırakmak lazım diye .. Bu elektronik cihazlarda bunun daha çok geçerli olduğunu bir kaç olayda yaşadım.
Fazla kurcalamamk lazım, onu yapayım deken başka bir şey çıkartıyorlar...
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;475948

Bizim skodalara has bir gariplik var. bugün olan bir sorun yarın olmuyor :)

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygun_ank;485272
Bizim skodalara has bir gariplik var. bugün olan bir sorun yarın olmuyor :)

Olayın üstünden zaman geçti baya en son silecek motoru yandı :D yenisini taktık düzeldi...

Çevrimdışı ufukaker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Millet acil yardim. 2012 a6 kasa diye geçiyor galiba octim var1.6tdi. Arabamin garantisi 2gün önce doldu ve arka sileceğim bozuldu. Söktüm silecek motoru çarkli sisteminin üstünde elektronik bir devrede sorun var sanirim içine su geçmiş galiba nemli idi. Motoru çalişiyor elektrik sistemi düzenli çalişiyor yani sokete düzenli elektrik geliyor. Elektronik devreyi kurusun diye peteğin üsütne koydum başina gelen varmi

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;485286
Olayın üstünden zaman geçti baya en son silecek motoru yandı :D yenisini taktık düzeldi...

En guzeli yenisini takinca duzelmek.

Octavia icinde yenisini takinca duzelir diyoruz genel olarak. Kiruyunca bi ihtimal duzgun calisir calismazsa tamir de ettirebilirsiniz