škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster Deri Döşeme

s_t67 · 33 · 14759

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;3338
neden Ahmet abi kullanınca öyle mi oldu ki?

temizle temizle en ufak şeyde leke oluyor, satınalırken en çok düşündüğüm konu buydu hatta alır almaz  bi kaç döşemeci dolaşmıştım ama koltukların kalıpları felan ormadığı için yapmamışlardı. şimdi çalışılmış arabalar var en azından arabayı tanıyorlar , güzel bi kombinasyonla çözümleyeceğim bu işi .

Çevrimdışı JBL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırdığında haberim olursa iyi olur ahmet abi adres felan .

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;3265
hele 2 tane çocuk sahibiyseniz kati süretle yanaşmayın:ok:

tam isabet Bizikilerin sayısı tamda iki:)Ama zevk işte,açık renk döşemeyi de seviyoruz.Bence en güzel ve estetik döşeme açık renk döşeme.Biraz tedbiride alıyoruz, serdik postu üstüne hiç bi şey olmuyor zaten:)Ayrıca batarsa batsın onlardan kıymetlimi be güzel kardeşim.Daha dün gibi,üç sene kullandıktan sonra Poloyu ilk günkü gibi,sıfır gibi, gıcır gıcır koltuklarla verdim de ne oldu?Ben yemedim sen ye der gibi.batan döşeme koltuk olsun.:lol:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;3445
tam isabet Bizikilerin sayısı tamda iki:)Ama zevk işte,açık renk döşemeyi de seviyoruz.Bence en güzel ve estetik döşeme açık renk döşeme.Biraz tedbiride alıyoruz, serdik postu üstüne hiç bi şey olmuyor zaten:)Ayrıca batarsa batsın onlardan kıymetlimi be güzel kardeşim.Daha dün gibi,üç sene kullandıktan sonra Poloyu ilk günkü gibi,sıfır gibi, gıcır gıcır koltuklarla verdim de ne oldu?Ben yemedim sen ye der gibi.batan döşeme koltuk olsun.:lol:

açık renk döşeme gerçekten çok güzel , çocukların kirletsinler hiç önemli değil ona lafım yok

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Banada bursada deri koltuk yapan yer lazım..Bana değil tabiiki Corollaya yapacağız :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
af buyurun bu deri kltuklara uzun süre oturunca pantolon yapışmasın? birde kaygan oluyorlar galiba, yani diyeceğim orijinalinden rahat değil galiba?

octaviaman

• Ziyaretçi
Deri koltuk aşırı sıcakta çok terletir.Klimalı veya klimasız sırt terlemesinden ya verem olursun ya zatürre....

Çevrimdışı s_t67

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üst sınıf araçlara yapıyorlar tabi her deri döşeme onlarınki gibi olmuyor.paraya kıyarsan terlemeninde önüne geçen ürünler var tabi.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: s_t67;4243
üst sınıf araçlara yapıyorlar tabi her deri döşeme onlarınki gibi olmuyor.paraya kıyarsan terlemeninde önüne geçen ürünler var tabi.

bi araba parası isterler ondan...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bursa'da iyi yapan yer bilgisi arıyorum..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;4922
Bursa'da iyi yapan yer bilgisi arıyorum..:)

V.I.P araç yapan yer çok bursada diye biliyorum?Oralardan iyi usta bulmak lazım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;4923
V.I.P araç yapan yer çok bursada diye biliyorum?Oralardan iyi usta bulmak lazım

Çok yer var ama bana tavsiye edilen bir yer lazım.İşçilik iyi olması lazım..Artık gideceğiz sanayiye..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı s_t67

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bursayı maalesef bilmiyorum ama Düzcede Fıratların çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
derimi Allah korusun. geçen yaz arkadaşın pejo partneriyle düzce - balıkesir yaptım ama gelin birde bana sorun. arabadan inince herkes garip garip bana bakıyordu, bunlar niye acayip acayip bakıyo diyecektimki benim oğlan cevabı yapıştırdı " baba işedinmi sen" diye...:kiki::kiki::kiki:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;5495
derimi Allah korusun. geçen yaz arkadaşın pejo partneriyle düzce - balıkesir yaptım ama gelin birde bana sorun. arabadan inince herkes garip garip bana bakıyordu, bunlar niye acayip acayip bakıyo diyecektimki benim oğlan cevabı yapıştırdı " baba işedinmi sen" diye...:kiki::kiki::kiki:

yokmuydu yolda bi tesis....:kiki::kiki::kiki::kiki::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]