škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yolcu koltuğu kemer ikazı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba 2011 model ambition yeti m var.Merak ettiğim bu araçların yolcu koltuğunda kemer ikazı var mı yok mu yoksa bendekindemi bi sorun var???

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaş...

2011 ambition'ları bilmiyorum ancak, benim araçta (2013, elegance, TDİ, greenline) var. Ama sadece sürücü ve ön koltuktaki yolcu için.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim fabia da yol bilgisayarında kapılar açıkken emniyet kemer lambası yanıyor.. kapıyı kapayınca lamba sönüyor.. ama hiç bir şekilde emniyet ıkaz sesi yok.. benzer birşey olabilir..

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Serviste bilgisayara bağlayıp kapatılabiliyor.aracın ikinci sahibiyseniz belki ilk sahibi yaptırmış olabilir.

Çevrimdışı cihanaydemir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sanırım sizin dediğiniz gibi olmuş Salih28 aldığım arkadaş pek kemer takmayı sevmiyordu.teşekkürler :)

Çevrimdışı bilgin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba benimde aracım 2011 model 1.2 tsi DSG Ambition versiyon. şofor ve yolcu emniyet ikaz sensoru var yolcu tarafındaki 2 hafta önce bozuldu çalışmıyor sanırım sensoru bozuldu.Ekranda emniyet kemeri ikaz ışıkları sağlı sollu yanar normalde kemeri takınca söner.Sizinde benim gibi bozulmuş emniyet kemeri ikaz sensörünüz.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ikaz ozelligi varsa Emniyet kemeri soketinden koltugun altina giden bir kablo oluyor. Onada bakip kontrol edebilirsiniz olup olmadigini.