škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

silecek sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 1 aydır octavia kullanıcısıyım kurcalayarak bulamadığım birşey var ve size sormak istedim. Ön camı yıkamak istediğimde ön farlarada su atıldığını görüyorum. Fakat aracımı yıkatmışken bunun olmasını istemiyorum sadece camlara su atmanın yöntemi varmı acaba yada farlara sadece atmak istediğimde bunun yöntemi nasıl oluyor?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farları kapatabilirsiniz, Farlar kapalıyken far yıkama çalışmaz.
Ama sadece farlara su atamazsınız, camlar da beraber çalışır.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Far yıkama ilk cam yıkamada ve her on cam yıkamada bir otomatik çalışıyor. Kontrol edilemiyor.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar foruma yeni katılmış birisi olarak sileceklerle ilgili sormak istediğim birşey var. Otomatik yağmur sensörünü nasıl devreye alıp kapatıyoruz. Silecek kolunu fasılalı çalışma moduna mı almalıyız? Aracın kullanma kılavuzuna da baktım ancak bu konuya değinmemişler.

Çevrimdışı Esrfoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;489624
Arkadaşlar foruma yeni katılmış birisi olarak sileceklerle ilgili sormak istediğim birşey var. Otomatik yağmur sensörünü nasıl devreye alıp kapatıyoruz. Silecek kolunu fasılalı çalışma moduna mı almalıyız? Aracın kullanma kılavuzuna da baktım ancak bu konuya değinmemişler.

Sürekli olarak fasılalı konumda bulunması gerekiyor. Ayrıca bolero ekranda CAR bölümünden Ayarlar kısmına girip yağmur sensörünün aktif edilmesi lâzım.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yardımın için teşekkürler. Ben de öyle tahmin ettim ancak emin olamadım.