škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia a7 17donington jant. eibach yay. sm spacer. rs egzos.llumar cam filmi.

cncglyn · 23 · 15629

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar öncelikle merhaba uzun zamandır foruma giremiyordum. aracımda bazı değişiklikler yaptım onları sizinle paylaşmak istedim. fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2014, 01:26:17 Gönderen: cncglyn »

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok yakışmış arkadaşım. Zaten senin ilk egzozu yaptırdığın fotoğraflarını nette görmüştüm o zamanlar daha yeni başlamıştın jantlar filan yoktu jant yay da tamamlamiş ben çok beğendim Allah nazarlardan korusun.

Çevrimdışı hautbois

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş. egzozu nerde ve ne kadara yaptırdınız?
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2014, 08:46:19 Gönderen: hautbois »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese cok tesekkur ederim . Agbi taktidigim egzozlar mercedes S sinifi araclarin egzosu  ankara sasmazda koc egzoz var  orda taktirdim. Egzoz basliklari 500 liraydi. Birde cift cikis oldugu icin bir hat daha cektirdik o da 100 liraya mal oldu. Orjinal mercedes AMG egzozu
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2014, 10:11:23 Gönderen: cncglyn »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son derece şık ve dengeli dokunuşlar çok güzel olmuş, güzel günlerde kullanın.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cncglyn;468206
Herkese cok tesekkur ederim . Agbi taktidigim egzozlar mercedes S sinifi araclarin egzosu ankara sasmazda koc egzoz var orda taktirdim. Egzoz basliklari 500 liraydi. Birde cift cikis oldugu icin bir hat daha cektirdik o da 100 liraya mal oldu. Orjinal mercedes AMG egzozu

arkadaşım güle güle kullan çok iyi olmuş acaba benim sorum şu egzozları taktırırken bir kesme olmadı dimi tamponda birde 2 egzozdanda çıkış alabiliyomusun o hattı çektirince

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;468213
arkadaşım güle güle kullan çok iyi olmuş acaba benim sorum şu egzozları taktırırken bir kesme olmadı dimi tamponda birde 2 egzozdanda çıkış alabiliyomusun o hattı çektirince

Tesekkur ederim cok sagolun. Evet iki egzozdanda cikis alabiliyorum sadece difuzor kesildi sagli sollu o kadar.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonunda ya biliyodum forumdan olduğunuzu:) Aracınızı çok sık görüyorum trafikte, park halinde.Kazasız belasız kullanın öncelikle.

Aracı canlı gördüm ondan daha net yorum yapabiliyorum, bence rocco jantı olmamış.Çok yuvarlak hatlı gelmiş octiye.Orj. 18'' bi jant şüphesiz çok daha iyii durur.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cncglyn;468206
Herkese cok tesekkur ederim . Agbi taktidigim egzozlar mercedes S sinifi araclarin egzosu  ankara sasmazda koc egzoz var  orda taktirdim. Egzoz basliklari 500 liraydi. Birde cift cikis oldugu icin bir hat daha cektirdik o da 100 liraya mal oldu. Orjinal mercedes AMG egzozu

Çok güzel olmuş güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Difizörü kestirdikten sonra difizör ile egzoz başlıkları arasında ısı problemi oluyor mu? Egzoz sesinde bir değişiklik var mı? Bir de bahsettiğiniz firmadan bu ürünleri istesek kargo ile gönderebilirler mi acaba?
Saygılarımla.

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468217
Sonunda ya biliyodum forumdan olduğunuzu:) Aracınızı çok sık görüyorum trafikte, park halinde.Kazasız belasız kullanın öncelikle.

Aracı canlı gördüm ondan daha net yorum yapabiliyorum, bence rocco jantı olmamış.Çok yuvarlak hatlı gelmiş octiye.Orj. 18'' bi jant şüphesiz çok daha iyii durur.

Dediginiz dogru 18 orjinallar cok pahali replika jantlarda araci hantallastiriyor. Jantin yamulma olasiligi daha yuksek oluyor. Orjinal ucuza 18 jant bulabilirsem neden olmasin. :)

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;468223
Çok güzel olmuş güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Difizörü kestirdikten sonra difizör ile egzoz başlıkları arasında ısı problemi oluyor mu? Egzoz sesinde bir değişiklik var mı? Bir de bahsettiğiniz firmadan bu ürünleri istesek kargo ile gönderebilirler mi acaba?

Saygılarımla.

Sagolun. Bi isi problemiyle karsilasmadik. Bi internet sitesinin oldugunu sanmiyorum. Egzoz onceden bi araca takiliydi o sokturdugu icin ben aldim egzozu  ama herhangi bir mercedes showroomundan temin edebiliceginizi umuyorum.