škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kılıf arayanlar

a_o.b · 11 · 4851

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kılıf arayan arkadaşlar bu siteye bir göz atabilirisiniz. bende ankarada kılıf yaptırmasaydım kesinlikle denerdim

https://www.otomakilif.com/index.php

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben ankarada döşemecioğlu koltuk döşemeci ilker beyden sipariş ettim 180 tl gerçekden çok güzel çuk diye oturdu eğer almayı düşünüyorsan birebir uyuyor sadece arka bağaja ulaşım kapanıyor gerçi oraya da fermuar yapılmış ama ancak okadar diğer firmalarda incelediğim kadarı ile o dahi yok dediğim gibi pişman olmazsınız. şunuda belirteyim hiçbir kılıf orjinal koltuğu tutmaz http://www.ankaraotodoseme.com/skoda/ adresinden de bakabilirsin

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de kılıf yaptıracağım. bu adresler iyi oldu

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu kılıf olayında airbag çalışması veya çalışmaması hakkında son durum nedir?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kılıflarda airbag için özel ince bir iplik kullanılıyor. Biryerlerde linki vardı ama...

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende döşemecioğludan aldım ve kendim taktım biraz ugraştım ama arkadaşın dediği gibi cuk diye oturdu....

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Site güzelmiş bende Ankara'da Döşemecioğlu İlker'de yaptırdım kılıfı ayrıca dükkanına gidince kendisi takıyor güzelce ,adamın işçiliği oldukça iyi , arabama binen çoğu arkadaşım koltuklarda kılıf olduğunu anlamıyor.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı versamax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fiyat 180 TL mi hala? Sahibinden'deki ilanda 220 TL yazmış. 220 ise pahalı. Ben de yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: versamax;466952
Fiyat 180 TL mi hala? Sahibinden'deki ilanda 220 TL yazmış. 220 ise pahalı. Ben de yarın sipariş vermeyi düşünüyorum.

hayır hocam bende 220 tl sanıyordum bizim octiler için fiyat 180 tl öyle dedi bende spariş verdim kendim taktım harika oldu