škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI 90.000 Bakımı tavsiye

Godek · 27 · 14713

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracım 2012 model octavia 1.6 TDI. 30000 bakımı yaklaştı. Şu günlerde yetkili servis fiyatları ve özel servis fiyatları nedir?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dtghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu gün 90 bin bakımı yaptırdım 429 tl tuttu. aracımın bakımlarını serviste yaptırıyorum çünkü vw grubu servis bakımlı araçlarda problem çıktığı zaman iyi niyet garantisi altında ciddi manada yardımcı oluyor. dsg kavramam değişmişti ve garantim bitmesine ragmen 250 tl işcilik parası ödeyerek kurtulmuştum. fiyatlarsa şöyle:
 1 yağ filtresi 16tl

Çevrimdışı dtghost

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu gün 90 bin bakımı yaptırdım 429 tl tuttu. aracımın bakımlarını serviste yaptırıyorum çünkü vw grubu servis bakımlı araçlarda problem çıktığı zaman iyi niyet garantisi altında ciddi manada yardımcı oluyor. dsg kavramam değişmişti ve garantim bitmesine ragmen 250 tl işcilik parası ödeyerek kurtulmuştum. fiyatlarsa şöyle:
1 yağ filtresi 16tl
2 hava filt 28 tl
3.polen filtresi 41 tl
4. yakıt filtresi 60 tl
5. 5w*30 yağ 4.30 ltre 182 tl
6. karter tıpası 3.47 tl
gerisi işçilik.
banada triger seti değişmeli dediler ama değiştirmedim 105 binde değiştireceğim.

Çevrimdışı Octavia26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Garanti bitince benim tavsiyem Boch car servisleri filtreler orjinal ve daha hesaplı.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de önce dışarıda 250ye bakım yaptırdım, sonra direksiyon tıkırtısı sebebiyle tekrardan yetkilide girdim 530 tl verdim, keşke baştan servise gitseymişim diyorum. garanti devam ediyorsa servis iyidir...

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Golf VII 1.6 TDI in 30 bin bakımı 719 tl imis, normal bakıma artı sadece yakıt filtresi + işciligi varmıs, yag ise 5/30 Castrol Edge 4,6 lt imis,:D
yağ
yağ filtresi
yakıt filtresi
polen filtresi
karter tipası
cam suyu

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mustisahin;529791
Golf VII 1.6 TDI in 30 bin bakımı 719 tl imis, normal bakıma artı sadece yakıt filtresi + işciligi varmıs, yag ise 5/30 Castrol Edge 4,6 lt imis,:D
yağ
yağ filtresi
yakıt filtresi
polen filtresi
karter tipası
cam suyu

Das auto, boru değil :D

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim fsi 82 bin kilometrede. En son bakıma 66400 de girdi. 90 bin bakımını bekleyim mi yada şimdi bakıma gidersem 90 binde ağır bakım için tekrar gitmem gerekecekmi yoksa şimdiden 90 binide yaparlar mı

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;529823
Das auto, boru değil :D

VW bakıma zam yapmıs, :(
30 bin bakımı 741,63 TL olmus,

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yakında Skoda'ya da kesin servis zammı gelir.En son 550 lira civarındaydı 60.000 bakımı. İyi bir usta bulup, sanayide yaptırmak en mantıklısı gibi. Yağ ve filtreler gözünüzün önünde değişince insanın içi daha rahat oluyor.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: Mr.Mister;537450
Yakında Skoda'ya da kesin servis zammı gelir.En son 550 lira civarındaydı 60.000 bakımı. İyi bir usta bulup, sanayide yaptırmak en mantıklısı gibi. Yağ ve filtreler gözünüzün önünde değişince insanın içi daha rahat oluyor.

dün yaptırdım 631 tl aldılar 60bin için