škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sağ hoparlörden gelen ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ön Sağ kapının üzerinde bulunan hoparlörden bazı hareketli şarkılar çalarken,cızırtı tıkırtı gibi sesler geliyor.Artık çok rahatsız etmeye başladı.Sorularım şöyle :
1-Hoparlöre su kaçmış olabilir mi?
2-Benim yapabileceğim bir şey var mı?
3-Daha önce sağ kapının kayışı kopmuştu ve değiştirilmişti.Bu durumla alakalı bir şey olabilir mi?
4-Arka kapılarda da küçük hoparlör ızgarası mevcut.Deneme imkanım olmadı.Oralardan da arkaya ses gidiyor mu?

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Artık ömrünü tamamlamış olabilir suyla alakası olacağını düşünmüyorum su tahliye oluyor zaten. Bende de sesler gelmeye başlamıştı kendim söktüm değiştim şuan sorun yok.

Arka kapıdaki tweeterlar bende yok (special modeli) elegance ise vardır diye tahmin ediyorum. Yoksa hat da yoktur çektirmen gerek. Ben uğraşmadım o iş için önde 2+2 arkada 2 hoparlör yetiyor.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iondergumus;465607
Artık ömrünü tamamlamış olabilir suyla alakası olacağını düşünmüyorum su tahliye oluyor zaten. Bende de sesler gelmeye başlamıştı kendim söktüm değiştim şuan sorun yok.

Arka kapıdaki tweeterlar bende yok (special modeli) elegance ise vardır diye tahmin ediyorum. Yoksa hat da yoktur çektirmen gerek. Ben uğraşmadım o iş için önde 2+2 arkada 2 hoparlör yetiyor.

Herhangi bir marka ile mi değiştirdin yoksa markalı bir şey mi aldın ?Ara. classic model.Arka kapılarda camın altında küçük ızgaralar mevcut.Ses gelmesi gerekiyor mu?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka kapı ve konsolda hat ve hoparlör sadece ''choice'' de var, aracınız ''choice'' değilse sizin hat çektirmeniz gerek.
Ön hoparlör su almış olabilir, flanşı yerinden çıkmış olabilir, göbek bobini ekseninden kaymış olabilir, önceki cam tamiri sırasında birşey olmuş olabilir, tekrar sökülecek...
kolay gelsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben öyle pahalı bir model almadım 3 yollu normal haybeden birşey taktım. Ben elegance de vardır diyordum ama choice'de varmış...

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;465622
Arka kapı ve konsolda hat ve hoparlör sadece ''choice'' de var, aracınız ''choice'' değilse sizin hat çektirmeniz gerek.
Ön hoparlör su almış olabilir, flanşı yerinden çıkmış olabilir, göbek bobini ekseninden kaymış olabilir, önceki cam tamiri sırasında birşey olmuş olabilir, tekrar sökülecek...
kolay gelsin.

benim araç classic modeli.Hoparlör ızgarası olduğuna göre arka kapılara hoparlör taktırabilirim o zaman.Ön hoparlördeki cızırtı fazla rahatsız ediyor.o zaman en yakın zamanda tesisatçıya gitmem gerekiyor.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iondergumus;465627
Ben öyle pahalı bir model almadım 3 yollu normal haybeden birşey taktım. Ben elegance de vardır diyordum ama choice'de varmış...

fiyatı hesaplı  olan pionerlardan almaya karar verdim.Arkalara da taktırmayı düşünüyorum.