škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cızırtı!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba
aracımda genelde ilk bindiğimde motor ve araç içi daha sogukken torpido kapagından cızırtı geliyor.. ve cok sinir bozucu bi şekilde.. cızırtıyı duydugum zaman torpido kapagını acıyorum ve ses kesiliyo. daha once basına gelen oldu mu? çozumunu bilen var mı? cevaplarınız için şimdiden teşekkurler

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisteki ustaların!!! dahice çözümü "müzüğün sesini açıp gafaya takmayacahsın"

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen bendede oluyo geçen götürdüm bi kaç sıkıntım daha vardı baharda gel dedi servis

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çözüm olarak torpito kapağına selpak mendil katlayıp sıkıştıracaksın,ses kesilmiş olacak.servise gidersen çözüm bulamazlar

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynam çatırdıyo kapanırken benim ayrıca araba 40 ı geçince rüzgar sesine benzerses veriyo buna evapatör dedi bide bu torpido var hepsine baharda bakalım dediler valla kesilmezse artık yapacak bişey yok

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de soğukken cızırtı vardı meğer güneş gözlüğü yapıyormuş gözlük kabının içinde:)) sağ sol yaptımyanına bir temizleme bezi kesildi:)) ama torpido gıcık eder gercekten inşallah çözerler selpak çözüm olabilir

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim araçtada torpidodan cızırtı geliyor yapışkanlı plastiklerden aldım fakat alçak geldi herhalde ses kesilmedi.

Asıl sorun torpido kapağının hemen solunda konsolda klima tuşlarının olduğu köşeden de ses geliyor. Servise söylediğimde konu ile ilgili cevap bile alamadım :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Torpidoyu komple söküp takarsanız ses kesilir, ya da sesin kaynağını da görme olasılığı oluşur.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Su fiskiye m ti kan di. Sol taraftaki. Servis açabilir mi acaba.

Çevrimdışı HFG35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servislerin cızırtı ve tıkırtı için baharda gelin demesi acaba; sıcak havalarda plastiğin nispeten yumuşayarak seslerin azalmasına neden olması mıdır....

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HFG35;467513
servislerin cızırtı ve tıkırtı için baharda gelin demesi acaba; sıcak havalarda plastiğin nispeten yumuşayarak seslerin azalmasına neden olması mıdır....

Aynen öyle, plastik parçalar yumuşar ses azalır.
Benim önerim silikon sprey kullanmanız. Auris'im vardı onda uygulamıştım süper sonuç aldım. herkese tavsiye ederim.