škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Direksiyondan gelen ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 2001uzm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde roomster imle ilk uzun yoluma çıktık izne memlekete gidip  geldim uzun yolda çok keyifli ve rahat olduğunu kanıtladı fakat düz yolda giderken aracın hafif bir şekilde sağa çektiğini farkettim, eve döndüğüm de ilk işim rot balans çının yolunu tutmak oldu aracı kontrol edip ön ve araka tekerlerin yerlerini değiştirip balans ayarlarını yaptılar, fakat şimdi hafif bozuk yollarda direksiyondan bir tıkırtı gelmeye başladı ve araç durur vaziyette direksiyonu sağa sola çevirdiğim dede bir tıkırtı gelmeye başladı daha önceden böyle bir sorun yoktu acaba neden kaynaklana bilir... teşekkür ederim şimdiden.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ön düzen bir çok parçadan oluşuyor z rotları olabilir rot kolları olabilir amortisör takozları olabilir yanında olmadan anlamamız mümkün değil ustanıza baktırın derim.

Çevrimdışı 2001uzm

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaşen;460881
bende de olmaya başladı

sizin aracınız kaç model ve kaç bin km de benim araç 2011 1.2 htp ve 19600 km de  bu kadar az bir km sorun olurmu. görev nedeni ile kullandığım megane 2010 model ve 68000 km de ve öyle yollara girip çıkıyorum ama direksyonu olduğu yerde sağ sol yapınca benim araç tan gelen ses yok ilginç

Çevrimdışı mustafaşen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 2001uzm;460973
sizin aracınız kaç model ve kaç bin km de benim araç 2011 1.2 htp ve 19600 km de bu kadar az bir km sorun olurmu. görev nedeni ile kullandığım megane 2010 model ve 68000 km de ve öyle yollara girip çıkıyorum ama direksyonu olduğu yerde sağ sol yapınca benim araç tan gelen ses yok ilginç

bende 2008 model 1i6 lpgli comfort model var 8 AY OLDU ALALI İYİ GAYET MEMNUNUN AMA BU ARALAR SES GELMEYE BAŞLADI AMA BEN HAFTA SONLARI KOY YOLLARIN DA KULLANIYORUM EŞŞEK GİBİ KASİSLER FİLAN BEN ONA BAĞLIYORUM AMA CUMA SMASUN DA ASAL SERVİSE UĞRADIM ONLARIN COK BEKLEMEM GERKTİĞİN SÖYLEDİLER BENDE BEKLEMEDİM