škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klıma ve özellikler

arif · 8 · 2962

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arif

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim haliyle hatamız afolla :D
arkdaşlar 2004 octavia elegance aldım yeni fakat bunda bilmediğim seyler var bunlar hakkında birkaç sorum olacak.
1)mesela klimadaki econ tuşu yani klimayı kullanmadan ısınmak( kısacası klimadaki tuşları tam kullanamıyorum)
2) birde el frenin hemen yanında garip bi mekanizma var bastırınca kapanıyor gibi zannedersem bozulmuş çünkü bırakınca tekrar kalkıyor
3) birde dikiz aynasının orda küçük bi aparat var ne işe yaradığı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim teşekkürler

Çevrimdışı emreozukan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
1- econ tuşu klimayı çalıştırmadan sadece havalandırmayı çalıştırır
2- o mekanızma normalde bardaklık ama hiçbir işe yaramıyor
3- eğer dikiz aynasının altındaki kol ise çekerseniz arkadan gleen aracın farının göznü almasını engelmesi için aynanın kırılmasını ayarlıyo

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dikiz aynasının altındaki kolu değil üstündeki açıalbilir plstik parçadan bahsediyor arkadaşımız ayna karşısından gelen güneş durumunda plastik parçayı indirerek güneşin o aralıktan gelmesini engelliyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O mekanizma dediğin yer küllük dostum tamamen kapat hafif bastır o kilitlenicektir.

Econ tuşuna basarsan kaloriferi açmış oluyorsun doğrudan sıcak hava üfler klima çalışmaz

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracın hayırlı olsun. dikiz aynasının üstünde duran plastiğin amacı daha cok kadınları ilgilendiren bi durum. bende merak edip klavuza baktım. Dikiz aynasına bakıp makyaj yaparken dısardan gelen ısıgı kapatmak için günesliklerile birlikte onuda acıyomussun. Böylece aynmaya bakınca kadınlar ısıktan rahatsız olmuyomus. klavuzda bunu anlatıyor. Kol dayamanın altında bardaaklık diye bişe var ama cok arkada oldugu için bişeye yaramıyo.

Toprağım aracını ALLAH C.C. hayırlı etsin. Bende Tortumluyum.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2014, 16:35:58 Gönderen: cyesilyurt »

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: arif;460405
Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim haliyle hatamız afolla :D
arkdaşlar 2004 octavia elegance aldım yeni fakat bunda bilmediğim seyler var bunlar hakkında birkaç sorum olacak.
1)mesela klimadaki econ tuşu yani klimayı kullanmadan ısınmak( kısacası klimadaki tuşları tam kullanamıyorum)
2) birde el frenin hemen yanında garip bi mekanizma var bastırınca kapanıyor gibi zannedersem bozulmuş çünkü bırakınca tekrar kalkıyor
3) birde dikiz aynasının orda küçük bi aparat var ne işe yaradığı hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim teşekkürler

kırmızı'ya basınca sıcaklık (+) maviye basınca sıcaklık (-) sol yanda fan hız ayarı var.econ'u bende tam bilmiyorum.
El freni'nin yanındaki şeyi açınca bardaklığa dönüşüyor.
Dikiz aynasının üstündeki aparat güneş koruma aparatı,yani o aradan gelen güneşi engellemek için...

Çevrimdışı arif

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize cok teşekkür ediyorum çok iyi bilgisayar kullandıgım söylenebilir fakat su form işini tam çözemedim kusura bakmayın allah razı olsun cok yardımcı olddunuz.. işiniz rast gelsin :D