škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia yeni donanım seviyeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu 2. el piyasası nette biraz şişirmemi yoksa gerçek mi. ben 2012 de aldığım fabia optimali aynı paraya satacam nete göre nerdeyse. aklıma gelmiyor değil fiyatları görünce.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;459668
Sınıf arkadaşım 2013 1.5 dci icon edc clio aldı 52 bine hocam hiç şaşırmam artık ben bu fiyat şeylerine :)

51'e aldı arkadaşım ama o kadar ucuza vermiş olmalılar ki bagaj havuzu istediklerinde temsilci çıldırdı, atarlandı.:lol:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;459708
51'e aldı arkadaşım ama o kadar ucuza vermiş olmalılar ki bagaj havuzu istediklerinde temsilci çıldırdı, atarlandı.:lol:

Daha bide beyaz renk araç metalik farkı faln da yok. Hadi clioyu geçtim grand scenic 80 küsürlü fiyatlara ulaşmış diye duydum passattan superbden soğudum fakir fakir arabalara biniyomuşuz :)))

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yeni  kasa güzel olmamıs diye duydum alman forum sitelerinde fabia 2 kasa olarak daha güzelmiş ;)

Çevrimdışı emrecan01

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Skoda'ya Dinamik donanım seviyesi hakkında bilgi almak için mail atmıştım bugün cevap geldi. Bazı değişiklikler olmuş.

Farlar şu şekilde olacak ;

Ön tampon şu şekilde olacak ;

Jantlar ise (15" Rotare) ;

Araçta şöyle görünüyor jantlar ;
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2014, 17:54:28 Gönderen: emrecan01 »

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gelen donanımlar bence güzel.. herkesin yapmak istediği ama fiyatın tuzlu olmasından dolayı yapmadığı değişiklikler..

siyah far .. deri direksiyon.. rs tampon.. parça bolluğundan ucuza biz de değiştirebilir miyiz diye aklıma geldi ama.. bekleyip görücez..

Çevrimdışı TheDante

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu aracın kasası 2014'ün ikinci yarısında değişecek deniyor tabi doğru ise.Bu parçalarda şimdiki kasaya göre gözüküyor ? Nasıl olacak bu iş tam olarak ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: TheDante;459929
Bu aracın kasası 2014'ün ikinci yarısında değişecek deniyor tabi doğru ise.Bu parçalarda şimdiki kasaya göre gözüküyor ? Nasıl olacak bu iş tam olarak ?

Seneye olact