škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

köpek savar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhbalar arkadaşlar
bizim burdaki sokak köpekleri zararsız ama gelde bunu benim hanıma anlat.
servise bindirmek için servisten almak için iki sokak öteye götürüp getiriyorum.  bu sebepgen sürekli ondan sonra işe gidip gelmeden burda olmak durumundayım.
sizce ultrasonic ses çıkaran aletler işe yarıyor mu bilen var mı. yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten bu videolardaki gibiyse eyvallah. işimi görür. teşekkürler.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6-7 sene önce kullanmıştım. Pek etkisi olmuyor. Köpeğe 1 metre kadar yaklaşıp denediğim oldu. Hayvanın umurunda değildi. Ama şimdiki ürünler nasıl bilemem.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ekmek mekmek alsın atsın bir köşeye onlar gelince.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İsmail arkadaşım senin dert büyük :)

Köpek savarların çok işe yaradığını duymuştum mahallemizdeki bir abimizden. marka ve modellerini bilmem ama almanı tavsiye ederim.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kopma garantili köpek şikayeti hacı amcam tam Tavşanlılı aksanı ile derdini anlatıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepsi buradadan aldım bir tane. apartmanın önünde 2 köpek var. biri aval aval bakıyor suratıma. onda işe yaramadı. diğer köpekse tabana kuvvetkaçıyor. şimdilik hanı  kullanıyor bakalım.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;458829
hepsi buradadan aldım bir tane. apartmanın önünde 2 köpek var. biri aval aval bakıyor suratıma. onda işe yaramadı. diğer köpekse tabana kuvvetkaçıyor. şimdilik hanı  kullanıyor bakalım.
Test ve deneyimlerinizi bekliyoruz. Zira ben de dün gece bir köpek vakası ile ağır bir şekilde tarihe yazılacaktım.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
köpeklere çok zarar verdiğini duymuştum

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
denemelerim ve netten araştırdığım kadarıyla bazı köpeklerde etkili bazılarında değil. şehir yerindeki sokak köpekleri genelde zararsızlar. ancak köpek korkusu varsa hemstır kadar köpekten de kaçıyor insan. şuan hanım kullanıyor ve ben şehir dışındayım. aslında hanımın biraz kendine güveni artsın hani elimde böyle bişey var yaklaşmazlar diye rahatça yürür üstüne köpeğin. zira zararsızlar köpekler.
köpeğe zararı konusunda ben bişey duymadım. ancak işini görmek dışında sırf zevk olsun diye de hayvanların üstünde kullanılmasına karşıyım. sadece ihtiyaçtan.
biraz işe yarıyor birazda işin psikolojik boyutunu düşününce işe yarar derim. kullandıkça yazarım buraya.

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sakın denemek için kendi kulağınıza tutmayın. Kulağınıza zarar verebilirsiniz.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi benim valide de istedi bundan. kararsız kaldım şimdi parayı çöpe atmakda var. sizce işe yarayan birşey mi? birde bizim burdaki köpeklerde işe yarar mı onu bilemedim.