škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 2.0 170 hp tiptronik stoklarimizda...

RsRs · 23 · 9177

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RsRs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2.0 170 hp tiptronik bayimizde satişa sunulmuştur.

(direksiyondan vites değiştirme özellliği ile)

bilgilerinize...

Bozkurt otomotiv

resul bozkurt

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonunda:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda bugün arabam geldi. Gittim gördüm vuruldum:D Yarın ruhsatıda çıkardıkmı tamamdır

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun... kazasız belazsız binin...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun fotoda ısterık arabaya kavustunuz dıe bızı unutmayın

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Bende yarın bir uğrasammı acaba :) Test sürüşü için iyi olur :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;39557
Sonunda bugün arabam geldi. Gittim gördüm vuruldum:D Yarın ruhsatıda çıkardıkmı tamamdır
hadi hayırlı olsun nasıl bir duygudur sıfır limuzin almak acaba bu duyguyuda tarif edersiniz değil mi? ayrıca ayrıntılı bilgi ve foto bekleriz:bnn:.kaça aldınız,hangi donanım v.b gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

fabialife

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun, kazasız cezasız günlerde binin.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun bahattin bey.Kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah.Bugün TBMM' de 2 tane siyah Superb gördüm.Milletvekili araçlarıydı :D Adamlar arka koltuktaki genişliği keşfedip makam aracı yapmışlar :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin inşaallah. Arabaya yarın ziebartta boya koruma ve cam filmi yapılacak. Cumartesi RNS-510 navigasyon taktırtcaktım ama bu gece fark ettimki standart gelen radyo(Bolero değil) çerçevesi RNS e uymuyor. Yarın resul beyle konuşucam o parçayı bulmam gerekecek. Cumartesi inşaallah fotoları eklerim. Bu arada araç süper:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;39776
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Allah sizlere daha iyilerini nasip etsin inşaallah. Arabaya yarın ziebartta boya koruma ve cam filmi yapılacak. Cumartesi RNS-510 navigasyon taktırtcaktım ama bu gece fark ettimki standart gelen radyo(Bolero değil) çerçevesi RNS e uymuyor. Yarın resul beyle konuşucam o parçayı bulmam gerekecek. Cumartesi inşaallah fotoları eklerim. Bu arada araç süper:D

hadi hayırlı olsun.bizimde kaldı 15 gün:D.ziebart doğru seçim altın zırh paketi yaptırmanız daha ekonomik olur bence.cam filmi içinde 2 numara tonu ve ön cam için özel film var.önden gelen ışığı kırıyor ve gece gözü almıyor.pas önleme yaptırırsanız ki altın zırhta bu var kapıların içine atmıyolar zaten (arkadaşım 2 yıl ziebartta çalışmıştı ordan biliyorum).tam oturtamıyolar kapı içlerini havada kalıyor.tekrar hayırlı olsun aksesuarlarda geldimi yanında:)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;39776

Araçta dokunmatik bolero radyo standart değilmi :hanz:
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;39892
hadi hayırlı olsun.bizimde kaldı 15 gün:D.ziebart doğru seçim altın zırh paketi yaptırmanız daha ekonomik olur bence.cam filmi içinde 2 numara tonu ve ön cam için özel film var.önden gelen ışığı kırıyor ve gece gözü almıyor.pas önleme yaptırırsanız ki altın zırhta bu var kapıların içine atmıyolar zaten (arkadaşım 2 yıl ziebartta çalışmıştı ordan biliyorum).tam oturtamıyolar kapı içlerini havada kalıyor.tekrar hayırlı olsun aksesuarlarda geldimi yanında:)

Sağolun, bütün aksesuarlar araca takıldı. Ender elektronikten metin bey çerçeveyi yüce otodan buldu bugün. Yarın gidip navigasyonu taktırıcam.

Alıntı yapılan: crash
Araçta dokunmatik bolero radyo standart değilmi :hanz:

Ben istemedim zaten değişeçek olacağı için. Ben aracı alırken boleroyada ekstra ücret alıyorlardı. Diğer gelen arabaların hepsine koymuşlar fakat hepsinin fiyatına bir eklenti yapılmış halde. Sonra standart oldu diyorlar