škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

önden gelen ses

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim araçta öğleden sonraları araç ışıkta duruyor start-stop devreye giriyor tam kalkışa geçerken araç önden bir ses geliyor tiz bir ses sanki balata sürtüyormuş gibi servise gittim bugün baskı balatadan geliyor dedi değiştirelim garantiden dedilaer anlamadım 6000 km araç normalmi bunu yapması ama sabah çalıştırdığımda falan olmuyor sadece öğleden sonra başlıyor içinizde bu şekilde rahatsızlık durumu olan varsa paylaşırsa sevinirim

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
metalin genleşmesinden dolayı bir sürtme olabilir. araba işi teknoloji işi gibi biraz şans. üreticiler her ne kadar kalite kontrolden de geçirse böyle şeyler olabilir. servis garantiden değiştiriyorsa değiştirtin bence.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;455122
arkadaşlar benim araçta öğleden sonraları araç ışıkta duruyor start-stop devreye giriyor tam kalkışa geçerken araç önden bir ses geliyor tiz bir ses sanki balata sürtüyormuş gibi servise gittim bugün baskı balatadan geliyor dedi değiştirelim garantiden dedilaer anlamadım 6000 km araç normalmi bunu yapması ama sabah çalıştırdığımda falan olmuyor sadece öğleden sonra başlıyor içinizde bu şekilde rahatsızlık durumu olan varsa paylaşırsa sevinirim
Araç dsg mi manuel mi?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FLAYMAN;455122

garantisi var, değiştirin, parçalar da arada üretim hatası olabiliyor..

Çevrimdışı muratmisirli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı sorun benım basıma da geldi aracım 2013 rapid 2500 km de dizel+dsg oğuşlardan almıştım oraya götürdüm ilgilenmediler saçmasapan neden uydurdular ikna olmadım yüceye götürdüm adam gibi ilgilendiler sorunun kavrama+volan'nın kaçırmasından kaynaklı oldugunu söylediler. Garanti dahilinden değiştirecekler parça siparişini verdik bekliyoruz.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muratmisirli;455897
Aynı sorun benım basıma da geldi aracım 2013 rapid 2500 km de dizel+dsg oğuşlardan almıştım oraya götürdüm ilgilenmediler saçmasapan neden uydurdular ikna olmadım yüceye götürdüm adam gibi ilgilendiler sorunun kavrama+volan'nın kaçırmasından kaynaklı oldugunu söylediler. Garanti dahilinden değiştirecekler parça siparişini verdik bekliyoruz.

banada kavramadan dediler parça ne sürede gelir dediler sana hocam

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;455799
Araç dsg mi manuel mi?

dsg hocam

Çevrimdışı Borgetti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim aracın klima tuşundan kalkarken gelen titreme sesi beni bunalttı her kalkışta elim tuşu tutmakla çare buldum :)

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar servise gittim baktılar sorun diğer arkadaş gibi benimde kavramadan geldi istediler elinde varmış yüce otonun göndediler yarın bırakıyorum aracı halledecekler

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin araç tsi di mi? Güncel de olsa dsg'de sıkıntı devam ediyo anlaşılan. Gerçi dsg için bu bilindik bir sıkıntı değil ama kavrama değiştirtmeye gerek duyulduğuna göre pek hayra alamet değil.

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugün servise gittim kavrama değişti servisteki usta aracı fazla zorlamışsın dedi bende olurmu daha araç 7000 km dedim zorlama yok dedim kavrama mosmor diye bi cevap verdi katran 260 bu araçlarda araç hakkını vermeli zorlama diyor usta az km zorlamammı diyor yoksa aracı hiç zorlamamı diyor anlamadım sizce