škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda servisi cam filmi hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracıma cam filmi cektireceğim servisten bir fiyat aldım ve 500 tl gibi bir rakam cıkarttılar. serviste atılan film daha kalitelidir diye dşünüyorum birde döşemeyi felan sökmüyorlar galiba ? kapı döşemelerini söktürmeden aracına film çektiren var mı eğer varsa benmle irtibata gecebilirler mi istanbul ümraniye civarında ikamet etmekteyim.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de serviste cam filmi yapılması için talimat verdim, sorduğumda kesinlikle hiçbir sökme durumu olmadığını söylediler...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam filminde iki unsur var; cam filmi markası ve işçilik...

Servis hangi cam filmini kullanıyor? Bu konuda Llumar, 3M, Solargard gibi markaları tercih etmek daha yerinde olur(Benim aracımda Llumar var mesela)...

İşçilik içinse iyi bir araştırma gerekir diye düşünüyorum. Şahsen ben bayağı araştırıp öyle karar vermiştim, Llumar Ankara bayiisine yaptırdım, döşeme falan sökülmedi, bir sorun da yaşamadım filmle ilgili olarak.

Bir de 500-TL yüksek bir rakam...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı bugra042

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
500 tl gerçekten çok yüksek bir rakam illa servis olacak diye bir şey yok.
dışarıdan aynı kaliteye daha düşük fiyata yapıyorlar. servis resmen soyuyor insanları.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servisin yüksek fiyat istediğini bende biliyorum sadece fikir almak açısından söyledim açıkçası döşemeleri felan sokmeden yaptirmk istiyorum

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz markalar i da araştıracağım 200 tl vardır o zaman?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;454267
Dediğiniz markalar i da araştıracağım 200 tl vardır o zaman?

200-300-TL civarı bir rakama halledebilirsiniz diye düşünüyorum yazdığım markalarda...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapi ve doseme sokme isi eskidendi. servis genelde ucuz mal kullanip yuksek fiyat ceker. o nedenle disarda ysptirin derim. hele 500 tl ye en kaliteli filmi yaptirma sansiniz var. disarida yapilirsa en azindan hangi urunu aldiginizi bilirsiniz.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Döşeme sökülmede. Yani cam söküpmeden çekilen film işerleyen zaman da sıkıntı çıkarır önerecegim film ise solgard yada elgard tabiki lumeks de var ist anadolu yakasında ise iz pendik oto sanayide oto ikiler cam yada kartal bagdat caddede elif tuning ben yetiye pendikte ön cam hariç 250 tl ye yaptırdım kapalı ve klimalı özel bölmede ki müşterinin bile dolaşmasını istemezler elif tuning de aynı önceki aracım fioya da ömür avm de yaptırdım ama ime sinmedi döşeme söküpmeden yapılmıştı illaki kalkıyor film aslan ustası takımı olmayan çok kazanmak istemeyen sökmeden yapıyor
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sahibinden de ki
İlan No 142255328 aracıma
önler 1 arkalar 2 numara
ben sanayide yaptıdım 125 TL ye
1 yıl oldu sıkıntı çıkarmadı
döşemeler sökülmeden yapıldı

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;454212
aracıma cam filmi cektireceğim servisten bir fiyat aldım ve 500 tl gibi bir rakam cıkarttılar. serviste atılan film daha kalitelidir diye dşünüyorum birde döşemeyi felan sökmüyorlar galiba ? kapı döşemelerini söktürmeden aracına film çektiren var mı eğer varsa benmle irtibata gecebilirler mi istanbul ümraniye civarında ikamet etmekteyim.

kapılar kartonları artık kesinlikle sökülmüyor arkadaşım o çözüm artık bitti birde şu bir gerçek orjinali olan fabrika çıkışlı kapılardaki kartonları söktürürsen yerlerine otorması zor olur ve devamlı ses yapar onun için riske girme sen direk çektir birde 500 pahalı bana göre araştır pazarlık yap bence

Çevrimdışı azat celik

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cam Filmi dediğiniz şey 5 yıl garantili istanbul Fatih'te 40 tl kazık yemenin bi manası varmı bırakın su servis sahtekarlarini önceki aracımada disarida cektirdim a5 Octavia 2 sene kaldi en ufak bişey yok en kisa zamanda fatihe gidip cektiricem 500 lira vermek kusura bakmayın da aptalca:ban:
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2014, 00:54:31 Gönderen: azat celik »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
İstanbul Av.Yakası.Bahçelievler-şirinevlerde bu işi profosyonel yapan yerler var.Ben orada yaptırdım.5 yıl garantili lummar marka 1 numara cam filmi..

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar siz beni yanış anladınız ben servise 500 yaptırcam demedim sadce 500 tl istiyorlar dedim ve piyasa arastırmasına basladım üsküdarda zeynep kamilin orada llumar bayisi varmış galiba ilk izin günümde oraya gidip konusacağım bakalım ne diyecek nasıl anlaşacağız.. yaptırınca düşüncelerimi sizinle paylaşacağım.. 1 numara sanki cok acık olmus gibi yada fotoğrafın acısından öyle görünüyor.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 150 tlye 5 yil garantili film yaptirdim. Kapida bulunan cam fitilini soktuler o sekilde yaptılar. Onu söküp takmadi çok basit hiç bir sorun oluşturmuyor.