škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi Ek Donanımlar? (1.6 dti elegance )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nasipse haftasonu araca bakmaya gidicem. Tam bir fiyat almak ve pazarlık yapabilmek için özellikle kullanan arkadaşlardan ricam, ne gibi opsiyonel donanımları da eklemeliyim?

Benim ilk aklıma gelenler; 3 parçalı direksiyon + bluetooth

bir de multimedya ekranı bolero marka sanırım. Bunun bir üst modelini istesem kaça patlar ve gerek var mı cidden?

Fiyatına rağmen değer ek opsiyonlardan tavsiyeniz varsa onları da ekletip pazarlığa oturayım...

Şimdiden saolun.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı foreverpdr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bluetooth ve Ön park sensörü bence mutlaka olmalı, bunun yanında 3 kollu spor direksiyon
ve 17" jant olursa tadından yenmez :)

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler arkadaslar. Peki 3 kollu direksiyonda telefon yes no tuslari var mi?

Gitmisken tek sefer pazarlik etmek istiyorum cunku sonradan yaa sunu da ekleyelim dediginde o ilk seferki pazarlik durumu olmuyor malum.

Nasipse aldiktan sonra da tuh ya su da olsaymis olmasin.

Cevaplarinizi merakla bekliyorum :)

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ambition almayi dusunursen arkada hoparlor yok  daha kotusu daha sonra istesende takmiyorlar

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaras;452492
Ambition almayi dusunursen arkada hoparlor yok  daha kotusu daha sonra istesende takmiyorlar

teşekkürler uyarı için.

ambition ile elegance arasında 9000 tl gibi uçuk bir rakam var zaten. diğer markalarda bu makas çok daha dar.

o yüzden sanırım olursa elegance olacak zaten. gönül isterdi ki az bir fark olsun arada. bakalım biraz zorliycaz galiba şartları.

ek olarak; arka hopörlörleri çok da takmayın kafaya yaw :) arabadaki ses sistemi çoğu 4-5 hopörlörlüden iyidir tahminimce :)

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bi de cahilliğimi mazur görün, 17' jant'ın görünüş dışında herhangi bir etkisi var mı ?

600 tl istiyorlar sanırım çünkü

Çevrimdışı mustafaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben herkes gibi arabada muzik dinlemeyi cok severim  ve o arkadaki hp ler olmadan ses cok yavan kaliyor
İnaanin bana

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bluetooth olsun mutlaka.Ben eksikliğini çok çekiyorum..Ayrıca 17'' jant 800liraysa bence onuda ekletin.Sonradan 17'' jant takmak en az 2-3bin liraya mal olur.

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustafaras;452496
Ben herkes gibi arabada muzik dinlemeyi cok severim  ve o arkadaki hp ler olmadan ses cok yavan kaliyor
İnaanin bana

vicdansızlar güzel araba yapmışlar ama öyle kritik şeyleri eksik koymuşlar ki insan sinirleniyor cidden (ben daha alamadan sinirlendim :)

60k'lık arabaya arka hopörlör koymamış, 70k'lık elegance modele ön park sensörü, geri görüş kamerası koymamış vs.

hep wv'nin pisliği bence :)

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada ek donanımlarla fiyat yaklaşık olarak şöyle oluyor ;

1.6 tdi dsg elegance : 70000
3 kollu direksiyon : 1500
bluetooth: 900
ön park sensörü : 750
17' jant: 600

oldu mu sana 73,750 TL

bi de krom gri istersek ona da bi fiyat biner sanırım.

acaba bu fiyatın üstüne ne kadar indirim yaptırabilirim ve de araç ne kadar sürede gelir ?

bakalım

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı delidolu065

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;452504
17 jant kesinlikle olsun.
Gerisini bilmem:D

olsun hocam canın sağolsun da yakıt az da olsa artar ama değil mi 17 olunca :)

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: delidolu065;452482
Nasipse haftasonu araca bakmaya gidicem. Tam bir fiyat almak ve pazarlık yapabilmek için özellikle kullanan arkadaşlardan ricam, ne gibi opsiyonel donanımları da eklemeliyim?

Benim ilk aklıma gelenler; 3 parçalı direksiyon + bluetooth

bir de multimedya ekranı bolero marka sanırım. Bunun bir üst modelini istesem kaça patlar ve gerek var mı cidden?

Fiyatına rağmen değer ek opsiyonlardan tavsiyeniz varsa onları da ekletip pazarlığa oturayım...

Şimdiden saolun.

hocam bence sunruufta eklet skoda sunrufu cam tavan yaptı ben aldığıma çok memnunum harika duruyor bluetooth olmas kesinlikle gereken bir şey bende anahtarsız çalıştırmada var daha bugüne kadar anahtarı cebimden çıkarmadım o da çok rahat canton müzük sistemini alabiliyorsanda al fark var biraz

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: delidolu065;452503
Bu arada ek donanımlarla fiyat yaklaşık olarak şöyle oluyor ;

1.6 tdi dsg elegance : 70000
3 kollu direksiyon : 1500
bluetooth: 900
ön park sensörü : 750
17' jant: 600

oldu mu sana 73,750 TL

bi de krom gri istersek ona da bi fiyat biner sanırım.

acaba bu fiyatın üstüne ne kadar indirim yaptırabilirim ve de araç ne kadar sürede gelir ?

bakalım
3 kollu direksiyon 1500 mü olmuş. Bence bu işte bir yanlışlık var. 3 kollu direksiyon farkı 350 tl gibi birşeydi. DSG kontrol kulakçıklarıyla 600 tl, bluetooth tuşlarıda varsa 650 tl idi diye biliyorum. Ben de elegance donanıma ek olarak sunroof ve ahşap görünümlü konsol var. Ahşap görünüm griden daha iyi. Ek ücrette almıyorlar. Şimdi sıfır alacak olsam kesinlikle ekleteceğim donanımlar:
 1- 17 jant
 2- 3 kollu dsg kontrol özellikli bluetothlu direksiyon
 3- Bluetooth
 Ekonomik durumunuz elveriyorsa da;
 4- Panaromik sunroof
 5- Anahtarsız çalıştırma
 6- Ön park sensörleri
 7- Diz ve arka yan havayastıkları
 8- Platin Gri renk (sanırım artık üretilmiyormuş)