škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Istanbul ekibine duyurulur - Polisaj buluşması 6 Ekim

OBEY · 108 · 33920

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gelebilsen süper olur , ama senin arabaya mahkeme bitmeden uygulama yapmayalım, mahkemeden sonra dükkan senin...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: seyyah;39134
Konuyu baştan beri takip ediyorum ama gelirsem moralim bozulur.

Gel yahu, bir de dünya gözüyle tanışalım seninle :)

Polisaj bahanesi işin  :ok:

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke daha uzun sürecek bir buluşma olsaydı gelebilseydim. Skodalardan benim arabaya polisaj için fırsat kalmazdı ama hiç olmazsa bişeyler öğrenmiş olurdum :) Arabayı alalı 7 ay oldu daha quick wax yüzü bile görmedi kışda geliyor :D Öğrenmek lazım biran önce :wsh:
Aydın ÇAKIR

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: lrfan;39071

Bize tatil yok  :)

Uğur ile dün konuştum, büyük ihtimal gelmeyecek...

Yüksel'in iş yeri oraya çok yakın zaten, oraya gelecek ;)

Mecidiyeköy'de merkezi bir yerde buluşalım, mesela 17.30'da Bambi Cafe (Emniyet Müd. hizasında), uyar mı? iyi mi?

Tüh ya neyse artık bir gün beraber güzelcene bir temizlik yaparız inşallah :wsh:

Abi Ben ortaklar Caddesinde oturuyorum ordan geleceğim için mecidiyeköyün Simit Sarayı tarafında buluşsak da olabilir Metro Girişi Simit Sarayının yanında ama benim için farketmez Bambi cafeyi bilmiyorum ama bulurum o tarafa iç geçmedim 16 yıldır mec.köy de oturduğum halde :D :D

Veya siz bir kaç kişi orda buluşup beni simit sarayının orda  alıp metroya da girebiliriz.

Ben bugün babamı kandırmaya çalışıcam belki araba ile de gidebiliriz :D Babam derslerini ayarlayabilirse o da gelicek
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
o ortaklar caddesinde Kanal D nin önünden az mı yürürdüm te sokağın başından Profiloya giderdik okul ordaydı :lol:

he hatırladım bak, ortaklarda hep korsan CD ciler olurdu, merdiven altı bi yerdede bi filmci dükkanı vardı :D :D

foto koyun emi özlemişimdir oraları.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2009, 20:20:47 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı chaplin34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AydinM3;39092
Ben işyerinden 17.30 da çıkıyorum. İşyerim Hadımköy'de tam trafiğin olduğu saatler ben yetişemem sanırım daha geç katılırım aranıza bir terslik olmazsa. Bugün gidip bir NXT alayım :D

bende  hadımköy tarafındayım ,  mercedesin orada  alkoopun arka  tarafındayım:kiki:

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan abi ne yaptın ahanda bizim eve geldin :D   Fulya Taksinin orda Meriç Konak APT :D

Korsan Cd ciler artık yok polisler göz açtırmıyor eskiden Gima şimdi Carrefour oldu onun karşısında bir adam her gün dururdu şimdi ondan eser yok.merdiven altı dükkan :D o dükkan duruyor güzel yer ama her türlü film müzik cd var büyük bir mekan onun üzerinde ise yanyana pizzacı açıldı biri dominos biri de pizza pizza diye :D

Özlemini giderir umarım yarın komple caddeyi çekmeyi deneyim

« Son Düzenleme: 05 Ekim 2009, 20:50:06 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chaplin34;39197
bende  hadımköy tarafındayım ,  mercedesin orada  alkoopun arka  tarafındayım:kiki:
Çok yakınım bende, hatta iş yeri önceden alkooptaydı şimdi totalin orada ;) Ama çok kalınmayacakmış yetişemem :uve:
Aydın ÇAKIR

Çevrimdışı chaplin34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AydinM3;39222
Çok yakınım bende, hatta iş yeri önceden alkooptaydı şimdi totalin orada ;) Ama çok kalınmayacakmış yetişemem :uve:

bende  yetişemem  sanırım saat 18:00 gibi işten çıkıyorum  

müsait bir  zamanda  beklerim  kahve içmeye  yakın sayılırız

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: srcn09;39206
Hakan abi ne yaptın ahanda bizim eve geldin :D   Fulya Taksinin orda Meriç Konak APT :D

Korsan Cd ciler artık yok polisler göz açtırmıyor eskiden Gima şimdi Carrefour oldu onun karşısında bir adam her gün dururdu şimdi ondan eser yok.merdiven altı dükkan :D o dükkan duruyor güzel yer ama her türlü film müzik cd var büyük bir mekan onun üzerinde ise yanyana pizzacı açıldı biri dominos biri de pizza pizza diye :D

Özlemini giderir umarım yarın komple caddeyi çekmeyi deneyim

hay solasın...

nan bi sene yürüdüm bu yolu, ilerde üstten geçen E-5 galiba, onun altında otobüs durakları vardı, 52 ye binerdim...

Sami Yen'e maçlara giderdim... ne günlerdi be.... para olmayınca dönerdim bu resimde ışıklardan sola, Taksim'e kadar yürürdük, osmanbey-şişli....

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Babam la konuştum ancak 7 ye doğru Mecidiyeköyde olucağını ve o saatten sonra çok yorgun olacağını söyleyi ne yazıkki gelemiycek...Dedim şimdi bizim kaplan da güzel bir uygulama yaparız diye ama artık bir sonraki buluşmaya kaldı

Ben kaçırmam mutlaka geliyorum.Sizlerden öğreneceğim çok hemde çok şey var.Özellikle biri benim gözümün önünde wax atarsa çok sevinirim.Ben ne zaman wax atsam o dediğiniz gibi yüzeyde toz halinde wax tanecikleri olmuyor direk yüzeye haps oluyor sanırım fazla yedirmeye çalışıyorum Ped ile ürünü :D
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2009, 22:27:50 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben daha elimi sürmedim wax işine ama en azından babamı ikna etmiş oluruz :D

Birazda bana pratik olur :)