škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda yeti 1.2 tsı lpdi montaj resimleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabam yeti ye  vialle lpdi sistem taktırdım 12.11.2013 tarihinden itibaren kullanıyorum şuana kadar ilk marş problemi olmadı tek seferde aldı performans kaybı pek hissetmedim ancak ilk çalıştırmada simit depodan basınç pompasının sesi 1 dk. kadar yüksek ses veriyor basınç dengelendiğinde oda kesiliyor iyi bir yalıtımla onuda aşabileceğimi sanıyorum ne kadar tasarruf yaptığını ileride paylaşabilirim servis %40-45 olarak söyledi henüz teyit edecek yol yapmadım bu konuda çok kişi merak ettiği için yazma gereği duydum resimler büyük mb olduğu için yükleyemedim yerine url adresi verdim.  

http://forum.donanimhaber.com/m_83495632/tm.htm

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
düşüncenize teşekkürler kaça mal oldu sisteminiz, brc ile farkı görmek için soruyorum bu arada değerlendirmelerinizi takip etmek isteriz
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
verdiğim link de ayrıntılı yazıyordu ama ben yinede anlatayım peşin 5900 kredi kartına 10 taksit 6100 bu kadar pahallı olmasının nedeni yalnız lpg ile çalışıyor benzin yok filtre yok 10.000 bakım  yok manifollt u delme yok motor bakımı lpg için ayrıca yok performans ta düşüş hissetmedim ilk çalıştırmada marş almamasına  tanık olmadım en azından şimdilik sorun yok ilerde herhangi bir olumsuzluk olursa paylaşırım.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun.. tek eksisi ilk takim maliyeti.. onun haricindw cok iyi bir sistem...

Yakit degerlerinizi bende merak ediyorum.. bakalim gercekten % 45 tasarruf sagliyor mu..??

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın, maliyet haricinde güzel sistem.
1.4 TSI da test etme fırsatım oldu. O zamanlar 4.100TL nakite
montaj yapılıyordu, bu fiyat bile bana yüksek gelmişti.
aşağı-yukarı 50.000km de amorti edeceğini düşünürsek
Aracı 100.000km binmeden değiştirmemek gerekir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Aboww :) İyi para...

Hayırlı olsun, satma hissi gelirse bastırın, kafasını ezin :D

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer % 45 tasarruf varsa fiyatı çok kısa sürede amorti ediyor..

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
linki sonradan inceledim evet fiat konusu sıkıntı izmir brc bölge müdürü arkadşım onunla görüşmüştüm fiatı gerçekten yüksek hocam dediydi ama takacak olsam fiat uyduğunda brc yi tercih edeceğim zira bildiğim güvendiğim yer izmir bölge müdürlüğü
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sistemin kendisini amorti etmesi 18000 km de oluyormuş benim için önemli değil önemli olan sorunsuz kullanmam ve performans düşüklüğü yaşamamak ve yaşamadım da araba sollarken yokuş çıkarken fark yok gibi arabam 24000 binde 100 150 bine kullanmayı düşünüyorum sorunsuz böyle devam ederse sorun yok  her şey zamana bağlı ayrıca hayırlı olsun diyen arkadaşlara da çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı bazil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende de vw jetta 1.2tsi var 15.11.2013 vialle lpdi sistemi taktırdım ilk zamanlarda marş sorunu yoktu ama şimdi 4-5 marşta anca çalışıyor siz böyle bişey ile karşılaşmadınız mı acaba? yada bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? ben edirnedeyim buradaki servis taktı ama sorunuma çözüm bulamıyor

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim arabada  şimdilik ilk çalıştırma sorunu yok size ancak taktırdığım yerin adresini verebilirim oradan bilgi alabilirsiniz orası da brc vialle bayisi kadıköy hasan paşa şb.si http://www.ozmarmaralpg.com/ eğer size olmuşsa yakında benimde başıma gelebilir genelde forumlarda okuyorum herkes de aynı sorun var sanırım

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım skoda 1.2 tsi 105 bg. experience 2010 model 24500 km de manuel vites başka ögrenmek istediğiniz bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanırım sıvı lpg akşam stop edince enjektörler içerisinde gaz fazına geçiyor sabahları tek marşta almama sorunu bu yüzden olabilir.

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha öncede belirtmiştim 11.11.2013 trh. de takıldı  yaklaşık 18 gün oldu zorlanıp ta marş almama gibi bir durum olmadı ama budurumu yaşayan arkadaşlar olmuş zaman içinde oluşuyorsa benimde başıma geleceği muhtemel ama şimdilik bu sorunla karşılaşmadım