škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Paspas önerileriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zulfikar22

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ogretmensitemiz.com/
Bugün yeni aracıma paspas baktım ama bulamadım, orjinal paspas önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zulfikar22;445047
Bugün yeni aracıma paspas baktım ama bulamadım, orjinal paspas önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Servislerden orijinal paspas alabilirsiniz.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim aldığımız araçta ilk sahibi serviste paspas ve bagaj havuzu almış gayet güzel,kullanışlı ve havuzlu bir paspas size de öneririm.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Orjinal olarak hem haklı hem lastik paspaslarımızı aldık hemde bagaj havuzuyla birlikte. Kesinlikle tavsiye ederim, hiç yan sanayiye bulaşmayın derim

Çevrimdışı bedo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracı aldığım bayiiden orijinal paspas ve bagaj havuzu aldım, arkadaşlara katılıyorum. Yan sanayi falan uğraşmayın hiç orijinal paspas ve bagaj havuzu alın. Hem tam uyumlu hem de kaliteli.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Superb almaya niyetliyim nasipse. Şuan yoklama devresindeyim. Bir bayiye kauçuk paspas veriyor musunuz diye sorduğumda, eski Superb'in paspaslarının yeniye uymadığını, yeninin ise paspaslarının henüz servise gelmediği söylendi. Bana pek doğru gibi gelmedi. Yeni Superb için kauçuk paspas alan var mı yada eskisinin paspasları yeniye uyar mı? Teşekkürler...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;448112
Yeni Superb almaya niyetliyim nasipse. Şuan yoklama devresindeyim. Bir bayiye kauçuk paspas veriyor musunuz diye sorduğumda, eski Superb'in paspaslarının yeniye uymadığını, yeninin ise paspaslarının henüz servise gelmediği söylendi. Bana pek doğru gibi gelmedi. Yeni Superb için kauçuk paspas alan var mı yada eskisinin paspasları yeniye uyar mı? Teşekkürler...

Aracın boyutlarında en ufak bir değişiklik olmadığı için uyumsuzluk olmaz diye tahmin ediyorum. En kötü ihtimalle rica edersiniz denersiniz olup olmadığını.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal gibi olmaz ama 2 hafta önce BİM de dışı kauçuk içi takıp çıkarılabilen kumaş paspas vardı. Kumaşı çıkarınca ortadaki boşluk havuz vazifesi görüyordu. Çok kullanışlı bişeydi üstelik 35TL fiyatı vardı. İhtiyacım yok diye almadım sonra da pişman oldum...

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;448154
Orjinal gibi olmaz ama 2 hafta önce BİM de dışı kauçuk içi takıp çıkarılabilen kumaş paspas vardı. Kumaşı çıkarınca ortadaki boşluk havuz vazifesi görüyordu. Çok kullanışlı bişeydi üstelik 35TL fiyatı vardı. İhtiyacım yok diye almadım sonra da pişman oldum...

Onlar fazla uzun ömürlu olmuyor hocam :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;448159
orjinal paspas ne kadar serviste ?

100-TL civarında olması lazım kauçuk paspasın.