škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bagaj filesi

neoram · 23 · 10157

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı neoram

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaslar,

aranıza yeni katıldım. 2 ay önce ankara efeden skoda octavia ambition 1.6 tdi dsg aldım. satıcı arkadaslar araçta standart bagaj filesi olmadığını söylediler ; ayrı satıp satmadıklarını sordum, yeni kasaya ait aksesuar listesinin henüz gelmediğini söyledi. efedekiler bir alem zaten, ısrar ettim ama bir turlu fileyi alamadım.

gercekten ambitionlardan bagaj filesi yok mu? alabileceğimiz bir yer varmı?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O sadece ambitionlarda değil, elegance pakette bile yok. Skoda amca opsiyonel yapmış onları. Ankarada bildiğim kadarıyla birde ata skoda var. Ona da bir sorun yoksa ankara çevresi servislere veya gittigidiyor.com veya e-bay dan alabilirsiniz.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;441904
O sadece ambitionlarda değil, elegance pakette bile yok. Skoda amca opsiyonel yapmış onları. Ankarada bildiğim kadarıyla birde ata skoda var. Ona da bir sorun yoksa ankara çevresi servislere veya gittigidiyor.com veya e-bay dan alabilirsiniz.

Ata Efe oldu. Haliyle Ankara'da sadece Efe ve And var yetkili olarak.

Ben aracıma yeni logoları Yüce'den almıştım. Ankara'dan daha ucuza gelmişti. Direkt Yüce'ye sorun bence.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim rapid'de bile ücretsiz verdiler, octavia'da nasıl olmaz? :eek:

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Demek ki isteyip sormak gerekiyor. Ben de elegance octaiva yı aldım ama file çıkmadı

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efe de kimle görüştünüz satın alırken. Sizede çok ukala davrandılar mı? Başta bize ilkyardım setini vermediler ama sonradan ellerine ulaşınca verdiler.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim yeti de 2011 model de tüm filelr vardı 3 adet demekki ozamanlar kısmıyorlarmış önceki sahibi hiç kullanmamış öyle duruyor ama ben hemen taktım
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Rapidinde buz kazıyıcısı olan var mı?

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msami;441938
Bizim rapid'de bile ücretsiz verdiler, octavia'da nasıl olmaz? :eek:

Rapid'de var, octavia'da yok! Bu nasıl iştir yahu????

Aslında Yüce oto'nun "Arkadaş şu model şu donanımı alırsan(atıyorum) bagaj filesi, ilkyardım çantası, yedek sigortalar, kauçuk paspas" arabayla beraber gelir" diye belirtmesi gerekir.

Şimdi ben Superb elegance aldım ve içinde bagaj filesi yok diyelim. Rapid'de bagaj filesinin ücretsiz verildiğini duyunca, arabayı aldığım yere gidecem ve 3 kuruşluk file için elin adamı karşısında dilencilik yapacam ha!!!??:cool:

Bu konuda hep birlikte Yüce oto'yu uyaralım arkadaşlar.

Çevrimdışı neoram

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yüce den fiyat almıstım, onlarda liste fiyatını verdiler. Efe bana daha profesyonel geldi orda aldım. ama adamlar burunlarından kıl aldırmıyor, ısrar ettim ama yine de vermediler fileyi. neyse ben de dısardan alırım...

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar! Son havadis benden...

10 gün önce yeti greenline elegance alırken bana bagaj filesi verdiler. İyice bakmadım ama torbada 2 ayrı file var.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Toygar;447859
Merhaba arkadaşlar! Son havadis benden...

10 gün önce yeti greenline elegance alırken bana bagaj filesi verdiler. İyice bakmadım ama torbada 2 ayrı file var.

Sağlı sollu yan file olabilir

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet. Kenarlara asılan filelerdir büyük ihtimal :ok:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aaaaaaaahhh aaaaaahhhhh, bir de kauçuk paspas verselerdi ya..

Arefe günü yetkili servislerden birine sordum. Ellerinde yokmuş. Yarın da Yüce'ye filan soracam. Şu kampanyayı kaçırmasak.. Bu yağmur mevsiminde kumaş paspaslar berbat olacak diye ödüm kopuyor :hmm: