škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

uydu net'e abone olmak....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim smileadsl ile sözleşmem ocakta bitiyor.bu türk telekomun telefonuna bağlı kalıp her ay para vermek istemiyorum.Bu uydu net nasıl bişi pek anlamadım 184 tl ücretten bahsediyor.bu ilerden anlayan arkadaşlar bana bu konuyu anlatırsa sevinirim.
http://uydunet.net/
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğiniz çanaktan internet yayını alıyorsunuz bunun modemi normal modemlerden farklı bir sistem bunu alabilmek içinde kablo net üyesi olmanız lazım kablo nette şu eski kullandığımız anolog yayının şimdiki ismi denebilir.Ama şöyle bir durum var eğer kablosuz modem alırsanız bunu siz ödüyorsunuz buda biraz tuzlu..

Bence biraz daha bekleyin şu tasarı tam otursun öyle geçiş yaparsınız çünkü artık yolbaşından sonra diye biliyorum diğer şirketlerde voip yani telefon hizmeti verecekler sizin numaranız sabit kalacak ama üzretlendirmeyi e-kolay vs bu tarz firmalara üye olursanız onlar yapacak fiyatlarda aşağı gelicek..

Ben şu an TTnet 8 mbir limitli kullanıyorum sözde 15 GB kotası vardı kotayı aşınca hızın 512 k ya düşüyordu öyle bişi olmadı bende 8 mbit net bir başka oluyor :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bekleyelim bakalım.

Çevrimdışı murat.ugur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;36982
Bildiğiniz çanaktan internet yayını alıyorsunuz

Yanlis bilgi. Ismi uydunet fakat ihtiyac duydugu donanimlar bir adet modem ve bilgisayardir. Uydu ustunden alinan download vardir fakat bahsetmis oldugunuz degildir.
-

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bizim semtte fiber döşeniyor, digiturk alt yapılı ohansı hızda bi internet gelecek diye dedikodular var, doğru mu acaba hiç anlamam bu işlerden.

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Kablonet'i ben kullanıyorum.
ADLS'den gına gelince mecburi geçiş yaptım çokta ekonomik oldu.
Bendekinin hızı 512 mb ama sınırsız.
Zaten yaptığım ara sıra web sitelerine girmek , çoğunluklada VPN'den işe bağlanıp çalışmak. Fazlasıyla yetti.
ADSL modem uymuyor.
İkinci el bir adet kablo modem aldım(20 ytl)
Geçen sene aralık gibi kampanya vardı kablo tv + kablonet 19 mu 20 ytl mi neydi.
Zaten halihazırda kablotv yi ödüyorum, internet bana 13 liraya geldi aylık, hemde sınırsız.
Kesilme vs problemi yaşamadım. Tavsiye edilir.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;36982
Bildiğiniz çanaktan internet yayını alıyorsunuz bunun modemi normal modemlerden farklı bir sistem bunu alabilmek içinde kablo net üyesi olmanız lazım kablo nette şu eski kullandığımız anolog yayının şimdiki ismi denebilir.Ama şöyle bir durum var eğer kablosuz modem alırsanız bunu siz ödüyorsunuz buda biraz tuzlu..

Bence biraz daha bekleyin şu tasarı tam otursun öyle geçiş yaparsınız çünkü artık yolbaşından sonra diye biliyorum diğer şirketlerde voip yani telefon hizmeti verecekler sizin numaranız sabit kalacak ama üzretlendirmeyi e-kolay vs bu tarz firmalara üye olursanız onlar yapacak fiyatlarda aşağı gelicek..

Ben şu an TTnet 8 mbir limitli kullanıyorum sözde 15 GB kotası vardı kotayı aşınca hızın 512 k ya düşüyordu öyle bişi olmadı bende 8 mbit net bir başka oluyor :)

Kaç aylık abonesiniz? 3. aydan sonra düşmeye başlayacak diye biliyorum...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.ay bu ay 3.aydan sonra düşme diye bir şey söz konusu değil bazılarının hızını düşürdüler ama bende bir sorun yok

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kablotv var bende ama kablonet yok.. Dusunuyorum bende....Ama superonline kaziyor tum Bursaya fiber hat dosuyor...Bende beklemedeyim..Duzgun tarifeler gelecek mutlaka ;)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;37082
Kablotv var bende ama kablonet yok.. Dusunuyorum bende....Ama superonline kaziyor tum Bursaya fiber hat dosuyor...Bende beklemedeyim..Duzgun tarifeler gelecek mutlaka ;)

HÖH :hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;37084
HÖH :hanz:

Ne olmus gıskandunmi? :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yani bende kablo tv yok onun için alamayacakmıyım bu hizmeti?daha net bilgiiiiiii?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;37095
yani bende kablo tv yok onun için alamayacakmıyım bu hizmeti?daha net bilgiiiiiii?

Kablo tv yoksa alamazsın abi :)

Gökhan abi sende çok beklersin diyorum en az 2 sene sürer o :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;37114
Kablo tv yoksa alamazsın abi :)

Gökhan abi sende çok beklersin diyorum en az 2 sene sürer o :D

Eğer öyle olursa ya 8Mbit TTnet., yada kablonete geçerim.. Kablonettede kablosuz modem çok para..Şu kablolu modeme router takıp kablosuz yapılabiliyormuşuz.?Nasıl oluyor?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Kablosuz royter alman gerekiyor:) Şaka bir yana fiyatları 50-100 lira arası ikinci el donanımhaberde düşüyor bazen ;)