škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti necvox hakkında

stroom · 39 · 16330

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bende ZENEC 2010D var,superbe uyum sağlamadığı için satıyorum.Octavya da kullanıyordum,satarken çıkardım superbe uyum sağlarsa kullanırım diye .Fiyat 1500 tl.İlgilenenler özelden yazabilir.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2017, 11:04:55 Gönderen: ringcep »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Necvox ile ilgili başka bir yorum gelmeyince bugün Navix NVX 9609 u geri görüş kamerası dahil 990 TL ye monte ettirdim. Bu soğukta çok kalite bir cihaz olmasa da Yeti'ye çerçeve gerektirmeden uyduğu için başka arayışa da girmedim. RCD510 un satışı ve çerçeve farkını da düşünce açığı azaltırız gibime geliyor. Cihaz Win CE, sesi denediğimde sona kadar açınca dağılmıyor. CD/DVD, torpido içinde iki USB bir iPod girişi, ön yüzde iki micro SD kart girişi (biri GPS için) mevcut. Yani kurcaladığım kadar fena sayılmaz. İnşallah sorunsuz kullanırım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende aynı cihazı atakan da taktırdım cihazdanda firmadan da memnundum. Abimde yine orada seat altea xl ine taktırdı onda da sorun yok
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;608421
Bende aynı cihazı atakan da taktırdım cihazdanda firmadan da memnundum. Abimde yine orada seat altea xl ine taktırdı onda da sorun yok

Hayrettin hocam, Necvox ile Navix aynı cihazın farklı modelleri mı acaba?

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Necvox du herhalde benimki

Yalnız ozaman android cihaz henüz yok gibi idi benimkide android degildi.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Navix de android değil. Ucuz androidler sanırım sorun yapabiliyor.

Çevrimdışı ottoman58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 model 1.2 tsi dsg aracım için bugün bir teyp satan yere gittim, çerçeve gerekmeden sadece tek model olacağını kamera ile birlikte 1.300 tl fiyat verdi, biraz pahalı geldi, wv grubunun bu modele uymadığını söyledi. Doğru mu söylemiş bilen var mı?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yukarıda bahsettiğim marka/model de çerçevesiz uymaktadır. Değişik marka/model altında benzerlerini bulmak mümkün. Sonuçta Çin menşeli olduğundan satıcı hangi markayı isterse o marka basılıyor. Bendekinin dokunmatiği telefon dokunmatiğine göre biraz kötü olsa da ses olarak fena sayılmaz, işimi gördü.