škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir depo ile 1250km

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ariftanis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslr daha geçen ay yillik izinmi alip memlekette gittim depommu fulledim fulleme derken hortumma kadar yaklşik 62 litre aldi ve sabah yola cıktım sabah  erken oldugu için klimam bir 2 saat filan çalişmadi sonr arariksiz 10 saatte yakin hiç kapatmadim hizim genelde sabit  110 km  arada filan 170 180 yaptim ve 3 kişi bagaj dolu memkekette vardigimda kilometreyi sifirlamiştim ve benzilige girerken 1250 km oldu 235 tl ayni şekilde hortumma kadar fulledim 235tl :1250km ve klima açik daha ne olsun bilmiyorum

araçim 1.4tdi comford cam tavam

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Masallah diyelim, fakat genlesme tankınıda doldurmak sakıncalı diye biliyorum,

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1,2 htp ile sıfır aldığımda fulledikten sonra 775 km de ışık yanmıştı çok ii miş dizel bu arada 1,2 htp depo kapasitesini bilmiyorum

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomster'ın deposunun 55litre olması lazım.Fabia ise 45 litre.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende öyle tahmin ettim arabayı geliriden çıkarınca 51 lt gibi bi şey almıştı 55 diye düşünmüştüm

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
doğrudur 55 lt deposu var rominin bende trabzona giderken geçen yıl depo ışık yanarken doldurdum 52 lt benzin altı 1.2 htp ve tekrar  doldurduğumda 1103 km yapmıştım aynı şartlarda klima açıktı ve ankara da 1 saat trafikte kaldım şehir içinde işim vardı samsunda da yol çalışmasından yarım saat takıldım ama benzinliğe gidince maşallah dedim :-)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alaysa61;440858
doğrudur 55 lt deposu var rominin bende trabzona giderken geçen yıl depo ışık yanarken doldurdum 52 lt benzin altı 1.2 htp ve tekrar  doldurduğumda 1103 km yapmıştım aynı şartlarda klima açıktı ve ankara da 1 saat trafikte kaldım şehir içinde işim vardı samsunda da yol çalışmasından yarım saat takıldım ama benzinliğe gidince maşallah dedim :-)

1.2 benzinli HTP bir depoyla 1103 km mi yaptınız yani? öyleyse masallah:heyo:

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

iyiymiş maşşalah bide klima açık benim romi yeni daha belki ilerde açılır :)

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aynen öyle maşallah diyorum bende ama hızlanmaya dikkat etmiştim yavaşça hızlandırma yapıyorum her zaman

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyelim romi'ye ;) Allah tekerine taş değdirmesin inşallah.

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
allah razı olsun, allah herkese gönlüne göre araç nasip etsin şu motor 1.2 htp değil de 1.2 tsi olsaydı çok daha iyi olurdu ama nasip bir gün o da olur inşallah...

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Reis Trabzna geldm mi bi haber et hemşerineD:D: Forumda Trabznlu olanlar bi tanıssın..

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
haberleşelim tabiiki tanışmak lazım seneye geleceğim inşallah o zaman görüşürüz hemşerim... :-)