škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Colombus fiyatına tekrar bakın

Sunroof + bluetooth + deri koltuk + koltuk ısıtma + colombus + kessy + kulakçıklı direksiyon + 18 jant

Bu opsiyonları ekleyince bu da 95 binlik bir fiyat etiketine ulaşıyor, üstelik stop/start, sürücü yorgunluk tespit sistemi, otomatik park standart

Ayrıca 508'in (daha doğrusu PSA grubunun) o saçma sapan vites değiştiren robotize şanzımanı bir yana DSG başka yana

Bu şartlar altında 508'i Superb'den üstün kılan şeyler nerde o zaman? El freni butonu olmaması mı?

Belli bir km'den sonra sağı solu oynamaya başlayan 508 kadar Superb'in kıymeti olmayacaksa yazık derim

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle beni yanlış anlamışsınız ben fiyat ve donanımdan bahsediyorum.yoksa skodanında artılarını iyi biliyorum eksilerinide çok iyi biliyorum.benim yukarda yazdıklarım 508 de çoğu standart olup superb de olmayan özellikler ve eminim ki bu opsiyonlar eklendiğinde 100 bin tl yi çok rahat geçecektir.vw golfün en boşunda olan özelliklerin  bu fiyatta bi superbde olmaması üzücü.yani kısacası yeni superbde sadece kasayla oynanmış donanıma pek bi artı olmamış

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum o bahsettiğin donanımlar öyle elzem felan değil. Kessy olsa ne olmasa ne. Koltuk isitmanin deri koltugun misal Adana da ne isi var. Ha gel hesaplayalim.

Colombusu 650€ a her türlü alirsin. 1500 lira eder.
Deri koltuk 4000 kusur lira
Kessy 1000 kusur
Kulakcikli direksiyon 400 lira
18 jant 1700 olmali gibi hatırlıyorum
Gersi de prestij Paket de var o da 4000

80.000+1500+4000+1000+400+1700+4000 = 92600 liara etti kafadan topladım yanlışsa söyle

Şu an euro 2.5 üstünde yeni araç diye zam var. Kışın nasil fiyat politikaları var biliniyor. Benim tahminim sene sonu 85000 civarı alabileceğin yönünde. Kızmaya gerek yok.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkesin görüşü farklıdır bişey demiyorum opsiyonel fiyat listesi açıklansın ozaman siz hesaplarsınız.Ayrıca çakma çin malı navi ler 850-1300 tl arasıyken colombusu nerde gördünüz 1.500 e merak ettim.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Donanıma oranla fiyatlar iyi bence :ok: Ama şu dsg başlangıç fiyatını biraz daha düşürseler daha da iyi olacakmış gibi geliyor bana :) Sonuçta otm. talepleri gün geçtikçe artıyor :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
dsg farkı vw de daha fazla. yine skoda dsg ye 5000 tl fark istemiş. önceki kasada da aynı idi.

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Salih28;440462
Herkesin görüşü farklıdır bişey demiyorum opsiyonel fiyat listesi açıklansın ozaman siz hesaplarsınız.Ayrıca çakma çin malı navi ler 850-1300 tl arasıyken colombusu nerde gördünüz 1.500 e merak ettim.

Ebay ve benzeri yabancı sitelerde 650 € civarı fiyata bulunuyor.  Gümrüğe yakalanmazsanız 1500 yakalanırsanız 2000 lira civarına alırsınız. İlla Skoda getirecek değil ya.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki kasa ile yeni kasa arasında 5-6 Bin TL fark var bence bu paraya değecek kadar bir fark yok. Eski kasa daha hoş duruyordu ama herkesin zevki farklıdır saygı duymak lazım.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: ugurdemirel;440493
Önceki kasa ile yeni kasa arasında 5-6 Bin TL fark var bence bu paraya değecek kadar bir fark yok. Eski kasa daha hoş duruyordu ama herkesin zevki farklıdır saygı duymak lazım.

Eski kasa daha hoş duruyordu ama fiyatı da Golf ile denk idi, D segmentinin en ucuz aracıydı, hatta forumdaki Superb sahipleri isyanlardaydı ikinci el fiyatını iyice düşürüyorlar bi ton zarar ediyoruz diye. Şimdi biraz daha normal fiyata çektiler

Aslında tüm otomobil fiyatları hakettiklerinden çok daha fazla ama c segmenti fiyatlarının 70 binleri geçtiğini düşünürsek kıyas yapınca ister istemez fiyatını düşükmüş gibi algılıyoruz

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında cok guzel bir konuya degindiniz, Turkiye de fiyatlar o kadar ucuk ki superb fiyati normal geliyor...  Sahibinden de jetta ilanlar var 87.500 tl istiyorlar... O zaman superb ucuz diyoruz ama aslinde jetta aşiri pahali...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi 7-8 sene önce arkadaş Fiesta almıştı 23 bin liraya. Şimdi 1.5 katı fiyatları nerdeyse. Bide nasıl aldın diye sormuştuk. O zamanlar kredi oranları bu kadar düşükte değildi :)

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnceledim , bence pahali olmus , passat dururken superb ye ancak arabayi bilen o parayi verir diye dusunuyorum,

Ama burdan anlasiliyorki yeni passat fiyat olarak suanki fiyatina 10000 tl koyacaktir , superb avantajini kaybetmis bence, 5-8 bin assagida olsa f/p araci olurdu, birde D segmenti ve marka algisi nedeniyle 2. Eldeki kaybinida dusunmek lazim.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kagan06;440528
İnceledim , bence pahali olmus , passat dururken superb ye ancak arabayi bilen o parayi verir diye dusunuyorum,

Ama burdan anlasiliyorki yeni passat fiyat olarak suanki fiyatina 10000 tl koyacaktir , superb avantajini kaybetmis bence, 5-8 bin assagida olsa f/p araci olurdu, birde D segmenti ve marka algisi nedeniyle 2. Eldeki kaybinida dusunmek lazim.

Aslında daha ucuza satar mı satar. Fakat skoda'nın artık marka algısını değiştirmeye çalıştığı çok açık. Birincisi, kardeşim benim takiplerimden eksiğim yok, neden çok ucuz olayım ki mesajı. İkincisi yeni sloganı: " ihtiyaç değil lüks" marka algısında fiyat düşük kalırsa, algı da düşük kalır.

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence Dogus bakti insanlar 70 binlerden baslayan fiyatlara normal deyip araba aliyor, Skoda'yi neden ucuza satayim ki dedi:) Markanin degerini yukseltecekler diyelim, e VW den daha oteye tasimayacak ya. Yakinda 60 binden asagi Kore araclari da bulamayacagiz.Piyasada bir malin alicisi varsa, satici istedigi fiyati yazar. Adamlar sahip olan arzumuzu sonuna kadar kullanip, kokune kadar geciriyorlar. 2 superb parasina 1 ev aliniyor, farkinda miyiz arkadaslar?