škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta-Passat-Superb Arasındaki Kararsızlık :)

Can. · 16 · 21737

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar.. Forumda yeniyim, bu yüzden konu yanlış yerdeyse kusuruma bakmayın  Benim derdim başlıkta da belirttiğim gibi 3 seçenek arasında kaldık özellikle passat-superb ikilisi üstünde duruyoruz ama daha tecrübeli, bilgili arkadaşlarımdan, abilerimden bilgi almak istedik.
Fiyat konusunda superb elegance ve passat comfort(opsiyonel olarak bixenon ve ayna paketi düşünüyoruz) yani 75000-85000 tl arası bütçeyi sarsmayacak.
Bu araçlar bilindiği gibi Volkswagen çatısı altında üretiliyor. Kalite olarak pek şüphem yok ama tecrübelerinizden yararlanmak istedik.
Umarım derdimi anlatabilmişimdir. Yardımcı olursanız çok seviniriz.
İyi günler.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Passat ve Superb arasında kaldıysanız Jetta'yı niye seçeneklere katıyorsunuz ki

Uzun süre binecekseniz Superb, 2-3 yıl sonra satma düşünceniz varsa Passat

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2. El avantaji yuzunden passat derim ama supeeb ise hacim olarak cok one cikiyor... tam bir makam arabasi...:))

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Paranıza göre en donanımlısını mi almak istiyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınıza en uygununu mu? İhtiyaçlarınızı veya beklentilerinizi bilmediğimizden belki doğru cevap veremeyebiliriz.Bizi biraz daha aydınlatır mısınız?

Çevrimdışı Can.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb ile passatın opsiyonlu fiyatları hemen hemen aynı zaten. Satma gibi bi düşüncemiz yok allahtan mani çıkmazsa tabi. Konfor ve kalite açısından ben arada azami fark olduğunu düşünmüyorum. Fakat aynı özellikler için neden fazla para ödeyeyim ki herkesin parası önemlidir 3kuruş 5kuruş farketmez, bu nedenle superb sanki daha dolu gibi geliyor bana, konuyu açma sebebimde superb kullanıcılarından bilgi almak :)
Yorumlarınız için teşekkürler :)

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bencede kesinlikle passat
çünkü servis ağı, yedek parça ve aksesuar konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız
passat derim

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Octavia kullanıcısı ve superb i almayı ciddi olarak araştıran,değerlendiren ancak vazgeçen biri olarak : Genişlik,fiyat-donanım öncelikliyse superb, ikinci el, servis yaygınlığı ve bilinci,bir adım önde bile olsa malzeme kalitesi sebebiyle passat. Suberbin eğer ihtiyacınız yoksa ihtiyaç fazlası bir büyüklüğü var.Şehir içinde dezavantaj. Dizel olması fiyat açısından tercih sebebi ancak ikinci el de kayip daha fazla. Fiyat önemli değilse passat derim. Superb daha çok "işte tam da bu özelliklerde bir araba arıyordum" diye düşünülerek alabileceğim bir araç. Passat ise genel olarak "Das Auto".Hayırlısı olsun

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir Passat kullanıcısı olarak, bulabilirseniz Passat alın..

Çevrimdışı Can.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yorumlarınız için teşekkürler passatta karar kıldık sayılır makyajlı superbi artık meraktan görmeye gidicez :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle