škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selamlar ve Yardim edin:)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CagatayA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar foruma yeni uye oldum.Yil sonuna dogru araba almayi planliyoruz.Aklimizda bircok araba vardi ama yeni octivia'yi gorunce onlarin cogu kafamdan silindi(silinmeye golf:D)fiyat listesine baktim yeni octivia 1.4 tsi elegance 59 kusurlu fiyatlarda.Simdi birde yeni kasa superB cikmis ama pek begenmedim eski kasayida 1.4 tsi elegance 63 kusur yaziyor.yeni kasa cikti simdi eski kasa superB almak sizce mantiklimi ilerleyen zamanlarda daha ucuza birakirlar diye dusunuyorum.Yeni kasa fiyatlari ne olur bilmiyorum yada hic superB'yi karistirmadan guzel guzel octaviayami binsek.Biraz uzun oldu kusura bakmayin onerilerinizi bekliyorum:)

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma hoşgeldiniz 1.4tsi 6ileri oldugundan sıkıntı pek olmaz fakat eskı superbler 1.6dizel 5 ileri yenileri 6 ılerı bu durumda yenısını almak en mantıklısı bence iç dış tasarımıda değişti bunlarda bir + olarak gözlemleyebiliriz. Octavia ve superb tamamen ihtiyaca baglı kalabalık aılenız varsa uzun yol seyahatlerı sık sık yapıyorsanız superb. 4 kısılık bı aılenız varsa genellıkle sehır ıcı kullanıyorsanız octavıa

Çevrimdışı CagatayA

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
4 kisilik bir aileyiz. Cok sik seyeha etmeyiz anca yazin yaz basi gidilir yaz sonu donulur yazlikdan  birazda performans istiyorum yasim genc superB gereksiz gibi gozukuyor bu durumda yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni octavia alan biri olarak araç ister bir aile ister bir genç için ayrı ayrı yeterli. İçi pasaat kadar geniş aracın bagajı passattan büyük ve yükleme alanı geniş. Donanım olarak elegance donanımı passatın orta donanımdan 13.binlira ucuz ve çok daha donanımlı. Passatla aynı motora sahip ondan çok daha hafif çok daha az yakıyo ve haliyle performans sağlıyo. Süperpe tabiki lafım yok ancak bakıldığında d sınıfı bir arabayla bu kadar dişli şekilde mücadele edebilecek bir araba varken devir iktisat devri octaviaya ağırlık vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Saygılar