škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bluetooth hakkında merak :))

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar benim aklıma takılan olay şu akıllı telefonlarda bulunan müzikleri  bluetooth yardımı ile bolero ya aktara bilir miyiz? denedim ilkinde oldu ama arkadan radyo sesi ile birlikte geldi müzik daha sonra denediklerimde başaramadım.konu hakkında bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ayrıntılı bilgi sahibiyim. boleronuzda bluetooth özelliği sonradan taktırmadıysanız yoktur. ya kit alacaksınız ya da mdi soket taktırıp kablo ile müzik dinleyebilirsiniz. orijinal mdi soket servislere sipariş vererek getirtebilirsiniz. 450 idi galiba fiyatı. montaj falanda 500 geçer.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;439715
ayrıntılı bilgi sahibiyim. boleronuzda bluetooth özelliği sonradan taktırmadıysanız yoktur. ya kit alacaksınız ya da mdi soket taktırıp kablo ile müzik dinleyebilirsiniz. orijinal mdi soket servislere sipariş vererek getirtebilirsiniz. 450 idi galiba fiyatı. montaj falanda 500 geçer.

Nasil yani, telefondaki muzikleri bluetooth ile aracin ses sisteminden dinleyemiyormuyuz?

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracın üzerinde orijinal bluetooth mevcut ama buna rağmen olmuyor.eşleştirmeyi de yapıyorum olmuyor.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arada bir şey daha sormak istiyorum  bolero da telefon için oluşturduğumuz hızlı aramalardan bazılarını silmek istiyorum ama bir türlü başaramadım yardımcı olabilir misiniz?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefona bağlandığınızda mfd ekranında phone telefon menüsünde media player olarak ikinci kez eşleştirme gerekebiliyor bunu yaptıktan ve bolero ayarlarından Bluetooth audio seçeneği etkinleştirildikten sonra media menüsünde ses algılandığında sağ üstteki bt audio seçeneğinden kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı Myerdelen25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar 2014 skoda superb kullanıcısıyım ıphone telefonumu araca bluetot ile baglayamadım bi türlü ne telefon aracı nede araç telefonu görüyor bulamıyor araç telefonun bluetotunu yardımcı olursanjz