škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia RS egsoz

cncglyn · 44 · 11945

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;439217
Cok guzel olmus ileride belki ben de dusunebilirim. bu arada arac dizel mi

Evet dizel

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Can hocam aracınız da AMG egsozunuz da hayırlı olsun. Egsoz 10 numara, yakışmış Octavia'ya ;) Güle güle binin kazasız belasız. Fotolar Ümitköy Çukurağa karşısındaki ışıklarda, Çayyolu-Ümitköy tarafında artıyor Skodalar :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mükemmel olmuş.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;439236
Can hocam aracınız da AMG egsozunuz da hayırlı olsun. Egsoz 10 numara, yakışmış Octavia'ya ;) Güle güle binin kazasız belasız. Fotolar Ümitköy Çukurağa karşısındaki ışıklarda, Çayyolu-Ümitköy tarafında artıyor Skodalar :)
öncelikle teşekkür ederim aynen öle abi bi kere yanyana 3 octavia parkettik çukurağanın assasında octavialar çoğalıyor :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de Yaşamkent deyim. Bi ara karşılaşırız mutlaka. Bu arada dizel araçların egzost çıkışı benzinliden daha basınçlı olduğu için farklı marka kullanıcısı 1-2 arkadaşım bu tür dışarıda olan egzostlarının bellirli bir süre sonra arka tamponu aşırı kirlettiğini söylemişlerdi. siz de bu tür bir sorun oldu mu acaba?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş.. Yalnız jantlar araç için çok ufak kalmış :)

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;439292
Çok güzel olmuş.. Yalnız jantlar araç için çok ufak kalmış :)

Oncelikle tesekkur ederim Insallah onumuzdeki aylar icinde oda olucak benim jantlari alicak bi musteri ariyorum :)
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2013, 01:09:51 Gönderen: cncglyn »

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;439290
Ben de Yaşamkent deyim. Bi ara karşılaşırız mutlaka. Bu arada dizel araçların egzost çıkışı benzinliden daha basınçlı olduğu için farklı marka kullanıcısı 1-2 arkadaşım bu tür dışarıda olan egzostlarının bellirli bir süre sonra arka tamponu aşırı kirlettiğini söylemişlerdi. siz de bu tür bir sorun oldu mu acaba?

Insallah karsilariz tanismak isterim sizinle egzoslarim takilali bi 10 gun oldu daha ole birseyle karsilasmadim ileriki zamanlardada olursa mutlaka bildirirm

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jantları satmayın bence,kış lastikleri zorunlu oluyor bu yıl,kış lastiklerini bu jantlara takar aldığınız yeni jantın ebatına uygun lastiğe hem daha fala para vermemiş olursunuz hemde sökme takma sırasında jantlara zarar gelme olasılığı kalmaz. Lastiklerinizi 300-400 liraya satın gitsin jantlar kalsın derim :)

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kardesim o konuda haklisin daha aracim 7000 kmde hem jantlarimda bi skinti yok lastiklerde yipranmadigi icin elimden cikarmak istiyorum 18 lik vossen cv4 dusunuorum insallah onumuzdeki aylarda olur :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
18 güzel olur da bizim araçlarda maalesef çamurlukla lastik arası konfor nedeniyle çok çok açık. 18'' jnat + ince yanak alınca bu daha da kendini belli edecek araç yay isteyecek. 18'' jant + 3,5 yay kombinasyonunu bir önceki aracımda kullanmış biri olarak hiç tavsiye etmem. evet görüntü 10 numara ama konfor namına hiç birşey kalmıyor maalesef. Yolda tangur tungur gitmekten, en ufak çukurda tümsekte iice yavaşlamaktan bıkıyor insan. Yaşamkent te önceki aracımla neredeye durarak geçtiğim yerlerde, Octi ile ile gaz kesmeden ve çukuru hissetmeden geçiyorum ki Octi de 17'' jantlar var.

Ama tabii karar sizin. Görünüm olarak 18'' çok fark katıyor

Bu arada ben arka tampon altındaki kedi gözlerine led hatta animasyonlu led takacak bir yer arıyrorum, bildiğiniz birileri var mıdır?

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Abi evet o konuda haklisiniz 17 dide orjinal olmasi lazim replika cok siritiyor cunku orjinal olarakda  sciroccolarin doningtonlari var bence oda pek yakismaz octaviayaya biraz dikkat etmek gerekicek 17 dide bakior ben ama orjinal olmasi kaydiyla replikada en iyi 18

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu arada yeni octavialara vw nin hangi aracinin yaylari oluyor biliomusunuz can abi?

Çevrimdışı Emergency911

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş gerçekten maşallah diyelim nazar değmesin.. emeğinize sağlık..
yalnız araba 17'' jant diye bağırıyor sanki :) ve ayrıca ince tip spoyler

Çevrimdışı cncglyn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Karbon ince bi spoyler dusunuyorum bende dedigm gbi  17 dide jant orjinal olmali bence replika olunca aracin ustunde siritiyor