škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

seslendik :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bir önceki aracımdan kalan parçaları kullanarak araçtaki ses sitemini biraz iğileştirdim.

1400 w lik pas
1800 w anfi
önde orjinal
arkada kicker mid takımı kullandım
hazır elim değimişken teybide tv ve navigasyonu hazır dokunmatik ile değiştirdim. birkaç foto ekte belki bir işinize yarar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Güle güle kullan, arabanın vidalarını bu sistem gevşetir ona göre  :D

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinize sağlık :) Navigasyonlu teypte ayrı hava katmış. Sakıncası yoksa kaç kayme? Markası Necvox sanırım?

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vedat;438126
Ellerinize sağlık :) Navigasyonlu teypte ayrı hava katmış. Sakıncası yoksa kaç kayme? Markası Necvox sanırım?

fiat araştırmaya fırsat bulamadan ani bi karar ile taktırdım. oyüzden  muhtemelen kazık yedim ama teybin maliyeti 800 tl oldu anfi ve bas ayrıca kablolar elimde mevcuttu. sigorta, çevirici, kicker mid takımı ve işçilikle toplam bana 1100 liraya maloldu ama temiz işçilik çıkardı arkadaşlar sonuçtanda gayet memnunum.

anfi ayarlarını çalıştıgım otel zincirinin ses ışıkcısına yaptırdım. galyana gelip son ses için en kaliteli sesi ayarladık mevcut durum böbrek taşı olan arkadaş varsa düşürmesinde yardımcı olabilirim :)

ses orta seviyede iken bas çok yoğun oldugundan rahatsız edici oluyor onuda teyp ayarlarından sesi öne alarak ve bası kısarak çözüyorum zaten normal dinlemede basbirsüre sonra rahatsız edici oluyor.

teyp tabiki orjinali ile mukayese edilmez ama çok kötü diğil sd karttan şarkı listesindeki dokunmatik hassasiyeti dışında genel anlamda memnunum. butarz sıkıntılarıda kumandasının elimin altında olması ile kurtuluyorum. kumanda yönü ve hassasiyeti konusunda sorun yok. navi ve tv uygulamasıda başarılı.

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu arada yaptıracak arkadaşlar için söylüyorum önde orjinalin kalması perdormansı olumsuz etkiliyor ve genel anlamda çok tiz kalıyor. ilk fırsatta önleride değiştireceğim o esnada galyana gelip arka bagajada bişiler takmak aklımın bir köşesinde mevcut.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka kapılarda kablo tesisatı var mıydı.. siz mi çektiniz... eğer varsa bende arka kapılara hoparlör koymayı düşünüyorum..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: zaferhan;448959
arka kapılarda kablo tesisatı var mıydı.. siz mi çektiniz... eğer varsa bende arka kapılara hoparlör koymayı düşünüyorum..

Hiç olmadı kablo arka kapılarda, çekilecek...

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;448959

hoparlörlerin nasıl takıldığı : http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=20252

bende orjinal satılık hoparlör var satışta şuan : http://www.skodaturkey.com/showthrea...064#post449064

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım navigasyonlu tebi çok iyi fiyata almışsın diyebilirim bursa 1000tl gibi fiyat istiyorlar ona

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle çıstakla :D Navili teyp olmazsa olmaz heralde :ok:

Çevrimdışı umut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
güzel olmuş,
arka kapılara hoparlörü ben de düşünüyorum,
Umut KARAGÜN
R&D Design Engineer

Çevrimdışı KMLGNS

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
teşekkürler herkeze.

ön kapılarla ilgili takılan crossover lerle ilgili sabitleme sorunu yaşıyorum zaman zaman yerinden oynuyor ve ses yapıyor. buda benim gibi takıntılı bir adamıda ses sisteminden soğutuyor. uzun zamandır işlerim yoğun olduğu içinde ilgilenemedim.

bariz ses farkına rağmen nerdeyse ön taraftaki orjinallerinize dokunmayın diyeceğim.