škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid fren hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncellikle herkeze kazasız belasız sürüşler diliyorum.forumunuzda yeniyim.rapid 1.2 tsi aracımı kısmetse salı-çarşamba teslim alacagım.donanım olarakta aracım ambition satıcı bana celik jant sisfarı ve kol dayamalı bir paket onerdi onu sectim.buraya kadar bir sorun yok ancak elegance donanım seceneginde disk frenler mevcutken ambitionda mevcut degil kullananlardan ricam acaba kampana fren sorun yaratacak problemmi rapidde uzun vadede.baska sorumda celik jantta kampana fren kotu gozukmektemidir.herkeze iyi hafta sonları dilerim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg:

Asla sorun olmaz kampana, 2004 yılından beri Fabia 1, Roomster ve Fabia II araçlarım hep kampanalı, bu güçte araçlar için kampana yetersiz olsa takmazlardı, hiç dert etme aracın keyfini sür  ;)

Kampananın estetik sorunu paslanmasıdır Skoda'da, mat siyah gibi bir renge boyarım hep, varlığı bile belli olmaz  :)

Çevrimdışı black_rain

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İrfan bey cevabınız için cok tesekkur ederim tecrube eden birinden bunları duymak beni sevindirdi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Arka frenin disk veya kampana olması çok çok önemli bir şey değil zira fren gücünün %65/70' i ön tekerleklere, %30-35' i arka tekerleklere gider. O nedenle kampana olması çok çok önemli değil. Düzgün çelışsın yeter.:wnk:

Çevrimdışı Serkan32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben jyaklaşık bir aydır 1,2 TSI kulanıyorum. sizinki gibi çelik jant kol dayama ve sis farı var. çok sert frenlerde yaptım, her hangi bir sorunu yok. 120 km hızla giderken durduğu mesafe gerçekten şaşırtıcı derecede kısa ve ani fren yapınca içindekiler ön cama yaslanmıyor.

Çevrimdışı Emrah Ozan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle frensistemi ve esp guzel tutuyor rapidi. Kampana fren oldugu belli bile olmuyor. Ama ilerde belki paslanma sorunumuz olabulir, bakacaz :))