škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster'ın cam tavan perdesi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam 2008 roomster aracımın tavan perdesinde sarkma meydana geldi fakat tamiri olmuyormuş sıfırı 620 liraymış başka çözüm suna bilirmisiniz...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Birkaç kişide gördüm aynı derdi, çare bulamadılar orijinalden başka, o da 600-700 TL

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elbise içine dikilen "tela" dedikleri malzemeyi kolalayıp, görünmeyecek şekilde yapıştırılabilir mi?
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı İbrahim Yücel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KARİZMA 50;437845
Selam 2008 roomster aracımın tavan perdesinde sarkma meydana geldi fakat tamiri olmuyormuş sıfırı 620 liraymış başka çözüm suna bilirmisiniz...
Başka modellerin tavan perdesi olmuyormu. Aynı model benimkide yalnız ön parçanın klipsi tutmuyor, açılıyor. nasıl bir çözüm bulunabilir.

Çevrimdışı Mozmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun benim perdemdede bozukluk vardı. Daha önce sökülmüş ve geri  takılmıştı. İki tarafındaki çelik zemberekler bozulmuştu. Bu nedenle  perdeyi açınca zemberekler kendi üstüne katlanıyordu. Eğer zemberekler  salağlamsa perdeyi söktükten sonra perde kenarlarını zembereklere çift  taraflı bant ile yapıştırabilirsiniz. Fakat bu iş gerçekten sinir bozucu  zembereklerin açıldığında düz durması için üzerlerine büyük bir cam  kapatıp bütün perdeyi açtıktan sonra dikkatlice perde kenarı  zembereklere yapıştırılıp sonra geri toplanabilir. Ama çok sinir bozucu  bir iş şimdiden söyleyeyim. Ben yaptım ama zyrilmiş zemberekleri  mükemmel düzeltemediğim için açıldığında perde tekrar bozuldu. şimdi  kapalı tutuyorum perdeyi hiç açmıyorum. Açılsa kenarları mükemmel hiç  sarkma yok. bu arada bir tanıdığım Almanya'da perdeyi 200 euroya buldu. Fakat bu bile bana fazla geldiği için almadım.

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
perdenin makarası sağlam sadece halatların tuttuğu yerden sarkmalar var ben servisten sordum yurt dışında getirtiyoruz fiyatıda 620 lira dediler sağdece bir tanesi dediğiniz gibi yurt dışından almayı düşünüyorum.... 200 euro bir tanesinin fiyatımı yoksa çiftinin fiyatımı onu biliyormusunuz...

Çevrimdışı Mozmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tekrar sormadım fakat kayınbiraderim firmadan aldığı fiyatın iki perde  için olduğunu söylemişti. Ürün bilgisinde iki adet var seklinde bir  ibare var dediğini hatırlıyorum. Fakat bu bana biraz mantıksız geldi  orjinal parçanın Türkiyede birer birer almanyada ise ikişer ikişer  satılması birinin hatalı olduğunu düşündürdü bana.

Çevrimdışı murat112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ya bende de perde sorunu var ama benimkinde yan taraındaki yapışkanlardan açılmıs toplanmasında acılmasında yani mekanızmada sıkıntı yok bana yol gösterirseniz sevinirim sayfaya yeni katıldım bu arada herkese selam

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
A.s sizede geçmiş olsun ben almanyadan da burdanda sordum 2 perde 1200 lira malesef... Ben geçen gün tavana 3 numara film çektirdim perdeleri açmıyorum artık film güneş ışığını kırdı fazla ısı gelmiyor sizede tavsiye ederim.... Iyi günler :)

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Filmi ben de uygulattım daha yeni. Sıcağa faydası oldu. Zira sadece tavana uygulamak yeterli değil. Yan camlar için bod perde adım.

Roomster perdeleri klasik sorunlu. Bende de geçen yıl perdeyi tutan klips bozuktu kendiliğinden açılıyordu. Garantiden değişti ama hala sıcak havada ön perde kendiliğinden açılabiliyor. Filmden sonra daha da azaldı.

Çevrimdışı murat112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
verdiğiniz bilgi için teşekkürler bu arada ben arabayı satmayı planlıyorum 2009 tdı comfort full
far yıkama hız sabitleyici sadece far ve yagmur senserü yok 68binde 36 istiyorum çok mu sizce değişen yok bakımlarını aksatmadan yapıyorum pazartesi bakımı var yaptırcam fikir verirseniz sevinirim

Çevrimdışı ariftanis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hiç gerek yok orjinaline benimkide gitmişti 50tl veya 75 tl yaptirdim ve bana göre eskisindende güzel oldu

507 5340838 ararsaniz yardimci olurum

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
S.A abiciğim tamiri basit mi peki siz izlenimde bulundunuzmu yapılırken, madem yapılması mümkünse neden yenisini alalım değil mi :)

Çevrimdışı KARİZMA 50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ariftanis;439478
hiç gerek yok orjinaline benimkide gitmişti 50tl veya 75 tl yaptirdim ve bana göre eskisindende güzel oldu

507 5340838 ararsaniz yardimci olurum

nerde yaptırmıştınız abi siz perdeyi....