škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

F1 izleyicisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forumda F1 izleyen kaç kişi var ve izliyosa kaç yıldır izliyor ?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
8 yılı aşkın bir süredir sürekli takip etmekteyim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Eskidendi benim için, Prost, Senna varken bambaşkaydı. 10 yılı aşkındır işe çok fazla elektronik girdi

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
96 ya da 97 yılında falan izlemeye başladım. Michael Schumacher ile Mika Hakkinen'in çekiştiği yıllarda. Hep Ferrari'yi tutardım ama Mika, düzlükte yardırır geçerdi Şumiyi. Deli olurdum :) 5-6 senedir takip etmiyorum.

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önce cekis kontrol sonra lastik sonra yakıt sonra drs sonra esnek kanat difuzor vs derken tadı kaçtı , yakında uzaktan kumandayla oynayacaklar pilot pilotluk yapamıyor herkes lastiğin derdinde Alonso zorlamak istiyor takım dürtüyor 3 tür hızlansa 8 turluk lastik aşınması oluyor bu böyle olmaz!!!

Ugur A.

• Ziyaretçi
2014' te de 1.6 V6 turbo motorlar kullanışacakmış.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende çok fazla takip etmiyorum sadece yeni çıkan teknolojilere bakıyorum :) Seneye 1.6 (TSI) motorlar çıkıyor hepten zevki kaçacak :)

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
gayet iyi izleyiciler varmış teknoloji bu işin bir kısmı bence zevk veriyor ama hızlı gitmek varken telsizden lastik koru gerekenden 2 sn yavaş git demesi sinir bozucu f1 deyince akla mücadele hız adranelin geliyo ama hızı yok ettiler artık lastiği kullanan kazanıyo basmasına gerek yok :)

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
90 li yillardan beri takip ediyorum, isin icine ^ekonomi^ girince her sporda oldugu gibi zevki kacti. Son yarista Alonso nun geriden gelip gecmesini izleyerek mutlu olmaya calisan bir seyirci haline geldim. Sadece ismi F1, o kadar

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
plotların karakterlerine kadar takip ederim... bazen kendimi öyle kaptırırım ki..fabiam da arkaca cam resistansını açınca DRS yi açmış gibi sanıp gaza yüklenirim.. :)

Çevrimdışı ichief

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Senna döneminden beri takip ederim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
rai (mclaren) - alonso (reno) zamanından beri izliyorum, rai'ciyim. Şahsen rbr'nin başarısının altında newey tasarımı ya da fettel pilotajı haricinde bi dümen olduğunu düşünüyorum. Rbr üstünlüğü ile biraz tadı kaçtı bence, elektronikten ziyade. Bi de lider pilotun (vet) etik olmayan davranışları ve takımın buna göz yumması hoş olmuyor. En kötüsü de dsmart'ta yayınlanıyor olması. Ama link isteyen olursa özelden yazsın :)

bi de ekonomi amaçlı olarak (techizatı azaltmak için) benzin ikmalinin yasaklanması da yakıt stratejisi denen şeyi ortadan kaldırdı. Herkes mecburen yarışı bitirebilecek yakıt ile başlıyor, bu da lastik aşınmasını artırıyor. Bu önemli bi sebep olmasına rağmen pirelli'nin tırt olduğu da bi gerçek. Adamlar kendilerinin negatif reklamını yapmış oldular.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;438345
...En kötüsü de dsmart'ta yayınlanıyor olması. Ama link isteyen olursa özelden yazsın :)...
"Ganz ganz schnell" şeklinde RTL CH2 isimli kanaldan iziyorum.:D Gayet de güzel oluyor.:wnk:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;438376
"Ganz ganz schnell" şeklinde RTL CH2 isimli kanaldan iziyorum.:D Gayet de güzel oluyor.:wnk:

Schnell schnell :D

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
98'lerde başladım Schumi'li Hakkinen'li yıllarda, ben Schumi'yi kardeşim Hakkinen'i tutardı, onlar pistte bizde onları desteklerken kendi aramızda evde yarışırdık :D nickimide o yıllardan takmaya başladım zaten schumici diye. Ferrari'nin domine ettiği yıllarda baya baya tüm araçları sahip olduğu teknolojilerine ve sürücülerinin yeteneklerine kadar takip ederdim. Schumi emekli olduktan 1 sene sonrasına kadar takibe devam ettim, ama artık pilotajın bir önemi kalmamaya başlayınca yavaştan soğudum. Şifreli kanala geçtiğinden beri de hiç izlemiyorum