škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

AND parayı verdim ama araba hala yok

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali osman

• 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tip
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çarşamba gelecek diye parayı verdim, araç hala yok, haber verilecekmiş. birde sizlere bir soru sormak istiyorum, kaput filmi 60 cm ve boya koruma 950 tl size birşeyler yaparız dediler, sizce iyimi yoksa ön tarafa deri mi kılıf mı diktiriyim ÖNERİNİZ

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paraya tatil yapar üstüne boya korumamı yaparım..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende anddan aldım bişey yapararız dediler iç döşeme koruma boya koruma kaput koruma filmini(60cm) 500 liraya yaptırdım

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koruma dediğiniz nedir ki?? Para tuzağı...8 yıl once aldım fabiamı, gelin, görün bir, gram solma var mı?? paranız çoksa yaptırın..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla eğer servis bu işlemler için bu kadar para alıyorsa kesinlikle serviste yaptırmayın derim.
Hele hele 950TL ise gidip Meguiars da yaptırın. Hem adam gibi bir koruma olur hem de daha az bile ödeyebilirsiniz.

Kaput koruma filmi ben de düşünüyorum ama en kaliteli malzemeyi bulmak zor. Kimininki sararıyor, kimininki yırtılıyor. Kimi alttaki boyaya zarar veriyor. En kötüsü ise kaput koruma altında olduğundan filmi sökünce kaputla diğer bölgeler arasında ton farkı oluyor. 100-200TL bişi olsa sorun değil ama sanırım tüm kaput için 400-500TL li rakamlardan bahsediliyor ki bence değmez. Kaput korumadansa aracı komple şeffaf filmle kaplatmak daha mantıklı geliyor.

Her türlü kaplatma işi içinse Ankara'da GMG Garage ı öneririm. Pahallıdır ama en azından gözünüz arkada kalmaz.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
950 TL boya korumadan uzak dur, 50 TL'ye en iyi cilalardan birini alırsın  ;)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaput filmi için GMG Garage'ı bir araştırın derim.Ben diğer aracıma orda yarım kaput filmi yaptırdım.Malzeme ve işçilik kaliteli.50 lira civarınada kaliteli bir cila alırsınız.On numara olur:ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer son 1-1,5 yıl içinde And'ın içindeki uygulamacı değişmediyse aracınıza orada işlem yaptırmayın derim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Boya koruma bende yaptırıcam bence yaptırınca araba daha güzel görünüyor. kaput korumaya gerek yok. Çünkü otoparkta birileri araca bakarken aaa burada ne var deyip tırnak takıyor sonra soyulma başlıyor.

Çevrimdışı ali osman

• 1.6 TDI CR 105 HP DSG Tip
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
allah razı olsun, herkesin düşüncesi içime su serpti, ve and ta bu fiyat değil, daha da aşağıda yapsalar yaptırmam. bu davranış şekli kötüydü. AND için eksi bir PUAN daha yazdım hanelerine. herkese teşekkürler.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali osman;437245
allah razı olsun, herkesin düşüncesi içime su serpti, ve and ta bu fiyat değil, daha da aşağıda yapsalar yaptırmam. bu davranış şekli kötüydü. AND için eksi bir PUAN daha yazdım hanelerine. herkese teşekkürler.

Ali Osman Bey aracınıza boya koruma, kaput filmi vs. yaptırmaya karar verirseniz sizi benim 3 yıldır uygulama yaptırıdğım yere yönlendirebilirim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: Esariipek;437166
Bende anddan aldım bişey yapararız dediler iç döşeme koruma boya koruma kaput koruma filmini(60cm) 500 liraya yaptırdım

benden de 500ün altında bir rakam almışlardı ama şimdi hatırlamıyorum tam rakamı (375 falan olabilir)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
renk farkı olmasın diyorsanız kaputa komple film çektirin olsun bitsin. hatta ben ön çamurluklara da yaptırdım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Ali kazasız belasız sürüşler dilerim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ