škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia airbag ışığı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar foruma yeni üye oldum. Ankarada and otodan teslim edilen ilk octavianın sahibiyim. Bugün aracımda durduk yere airbag arızası verdi servise götüreceğim ancak bir fikri olan var mı neden kaynaklandığına dair. Birde şu radyo arızası benim aracımda da mevcut buna da bir çözümünüz var mı ? Teşekkür ederim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Koltuk altındaki fişlerde gevşeme olunca yanabilir, temizlik esnasında olabilen bir durum.

Hata kodu taranarak nedeni daha kolay anlaşılabilir. Servis silince tekrar çıkmayabilir

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz:)
Koltuk altlarında kabloları var, soketlerini kontak kapalıyken kontrol etmenizi öneririm..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladım hafta sonu detaylı bir iç temizlik yapmıştım ancak kaç gündür yanmamıştı vag grubundan bi arcın böyle saçma nedenlerden arza vermesi şaşırtıcı

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;437047
Anladım hafta sonu detaylı bir iç temizlik yapmıştım ancak kaç gündür yanmamıştı vag grubundan bi arcın böyle saçma nedenlerden arza vermesi şaşırtıcı

Saçma bir neden değil o çıkan bir sokete muhtaç kalırsanız olayı daha iyi anlarsınız :) Biraz dikkatli olmak lazım büyük ihtimalle koltuk altındaki soketlerden birisi çıkmış veya gevşemiştir.Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;437054
Saçma bir neden değil o çıkan bir sokete muhtaç kalırsanız olayı daha iyi anlarsınız :) Biraz dikkatli olmak lazım büyük ihtimalle koltuk altındaki soketlerden birisi çıkmış veya gevşemiştir.Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Allah muhtaç bırakmasın inşallah :) teşekkür ederim. Radyo problemini de çözebilirsek kafam rahatlar :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakikaten keşke çıkan sorunlar airbag ikaz ışığı gibi sorunlar olsa... Servisin kolayca halledeceği bir iş...

Ancak radyo çekim sorunu halen çözülemedi, çok kısa vadede de çözülecek gibi görünmüyor.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;437077
Hakikaten keşke çıkan sorunlar airbag ikaz ışığı gibi sorunlar olsa... Servisin kolayca halledeceği bir iş...

Ancak radyo çekim sorunu halen çözülemedi, çok kısa vadede de çözülecek gibi görünmüyor.

Sadece radyo olsa oda iyi bluetooth üzerinden müzik dinlerken kafayı yiyo alet bozuk cdlerin çaldığı müzik gibi sesler çıkarıyo atlıyo falan komple bi revizyon gerekecek gibi geliyo bana

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsen radyo probleminin ana üniteden kaynaklandığını düşünüyorum büyük ihtimalle belli bir seride sıkıntı oldu..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;437085
Şahsen radyo probleminin ana üniteden kaynaklandığını düşünüyorum büyük ihtimalle belli bir seride sıkıntı oldu..

Garanti kapsamındadır o zman muhtemelen değiştirirler yeni seri sorunsuz olursa haksız mıyım ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;437088
Garanti kapsamındadır o zman muhtemelen değiştirirler yeni seri sorunsuz olursa haksız mıyım ?

Tabikide değiştirmek zorundalar kafanıza çok takmayın.Sizin gibi bir çok kişi madur en kısa zamanda çözüm bulacaklardır.Ben ana ünite diye tahmin ediyorum başka bi parçadan dolayıda olabilir.Siz şikayetinizi yine skoda global a mail atın derim süreç daha hızlı işleyebilir :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;437090
Tabikide değiştirmek zorundalar kafanıza çok takmayın.Sizin gibi bir çok kişi madur en kısa zamanda çözüm bulacaklardır.Ben ana ünite diye tahmin ediyorum başka bi parçadan dolayıda olabilir.Siz şikayetinizi yine skoda global a mail atın derim süreç daha hızlı işleyebilir :)

Zahmet olmazsa link verebilir misiniz ?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;437044
Merhabalar aramıza hoşgeldiniz:)
Koltuk altlarında kabloları var, soketlerini kontak kapalıyken kontrol etmenizi öneririm..
servis elemanı banada söylemişti,araç çalışırken koltuk ayarı yapmayın diye.:kat:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ