škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Opel İnsignia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önü değişmemişte arkası bence albenili olmuş.

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sedan opel astra havası var sanki.yakından gormek lazm büyüklügünü hissetmek icin yinede

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
On ızgara büyümüş led sisler gelmiş far tamamen değişmiş arka stoplar led olmuş ic mekan daha iyi olmuş gösterge paneli değişmiş kapı ic döşemeler rötuş almış

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ALANSO;436444
On ızgara büyümüş led sisler gelmiş far tamamen değişmiş
bunun sayesinde önden sanki daha 'agır abi' olmus gibi, olumlu bence,

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bana göre İnsignia gerçekten çok tipli bir araba.Hani 10yıl kasa değiştirmese bana göre yüzü yine eskimez.:) Böyle bir araca makyaj değil komple kasa değişimi yapılmalıydı bence.Yanı uzun lafın kısası beğenmedim..

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
3.7 lt / 100 km tüketim ve 99 gr / km CO2 salımına sahip 2.0 CDTI 320 NM Tork (Overboost ile 370Nm) 140 HP.'lik Turbo dizel motor ve 2.0 CDTI 195 hp biturbo motor 400 Nm torklu motorlarla gelicekmiş..
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2013, 22:57:07 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3.7lt hayal bence 2.0 CDTI için, güncel CDTI 7lt yakıyor hali hazırda.

Insignia cidden çok şık bir araç, hem içi hem dışı çok güzel çizgilere sahip.

Bu makyajlı kasanın içi ve arka stopları çok gzel ancak ön tasarım bence aracın asaletini yok etmiş

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;436669
3.7lt hayal bence 2.0 CDTI için, güncel CDTI 7lt yakıyor hali hazırda.

Insignia cidden çok şık bir araç, hem içi hem dışı çok güzel çizgilere sahip.

Bu makyajlı kasanın içi ve arka stopları çok gzel ancak ön tasarım bence aracın asaletini yok etmiş

yazanlar onlardı bende sitenin yalancısıyım aslında bu araca 1.6 CDTI 105 veya 120 hp motor çok yakışır. passatı zorlayabilir ama 2.0 motor türkiyede sadece üst sınıfa hitap eder. zaten eski kasanında satışları ortada 100bin vermek anlamsız 100bin etmiyo değil ama %80 vergi çok fazla 1.6 olup %40 vergi herkesi cezbeder..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef yeni kasada da 1.6CDTI ın adı geçmiyor. Opel in yeni 1.6CDTI motoru 136hp güç üretiyor. Şimdilik sadece Meriva da kullanılıyor. İleride astra da kullanılacak. Ama maalesef Insignia adı anılmıyor bu motorla. Sanırım normal kullancılar için 2.0CDTI ve sportif beklentili olanlar için 2.0 Bi-Turbo olacak.

ama o yakıt tüketimi tamamen hayal. 1.6CDTI için belki ama 2.0 yaksa yaksa en az 6-6.5lt yakar ki bu en iyimser değer

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;436690
Maalesef yeni kasada da 1.6CDTI ın adı geçmiyor. Opel in yeni 1.6CDTI motoru 136hp güç üretiyor. Şimdilik sadece Meriva da kullanılıyor. İleride astra da kullanılacak. Ama maalesef Insignia adı anılmıyor bu motorla. Sanırım normal kullancılar için 2.0CDTI ve sportif beklentili olanlar için 2.0 Bi-Turbo olacak.

ama o yakıt tüketimi tamamen hayal. 1.6CDTI için belki ama 2.0 yaksa yaksa en az 6-6.5lt yakar ki bu en iyimser değer

http://postimg.org/image/70luekrph/

işte 3.7lt açıklamsı opelin.. neye güvenip söylüyolar bilmiyorum ama fabrika verileri böyle

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evt okudum, gelsin bakalım ne kadarı dooru çıkacak :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3.7 değil 5.7 yaksin öp başına koy. O veriler tutmaz. Yemezler. Benzinlisi 10 lt yakiyor o aracın.