škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid 1.2 tsi 105 hp

Mrat · 23 · 17107

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mrat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dün itibari ile fabia dynamic 1,2 mize veda edip Rapid 1,2 tsi 105 hp mize geçtik hayırlısıyla araç hakkından görüşlerinizi alabilirmiyim fabia 1,2 den oldukça memnunduk tsi daha iyi diolar ama görüşleriniz önemli benim için

Skoda Fabia 2011 Ambiente Dinamik 1.2 70 HP

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
aracı alan sizsiniz, o yüzden bizim sizden görüş almamız lazım :) hayırlı olsun :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, turbolu oldugu icin daha seridir, tabi gaz pedalına dikkat etmezsen 1,2 atmosferikden daha cok yakacaktır,

Çevrimdışı Abdullah Can

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sağlıkla kullanın. Tsi seçimi ile yerinde ve harika bir seçim yapmışsınız. Gücü size harika bir sürüş keyfi yaşatacak, etrafınızdaki 1.6 atmosferik araçlar en fazla arkanızdan bakabilcek. Yakıtı ve vergisi hep yüzünüzü güldürecek.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun

Turbonun nasıl güzel bir şey olduğunu kullandığın an anlayacaksın, 1600 devirde nasıl çektiğini  :ok:

Çevrimdışı Mrat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla aracı daha teslim almak nasip olmadı ama yorumlarınız beni sabırsızlandırdı iice herkese çok teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2013, 11:55:25 Gönderen: Mrat »

Çevrimdışı Abdullah Can

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mrat;433515
valla aracı daha teslim almak nasip olmadı ama yorumlarınız beni sabırsızlandırdı iice herkese çok teşekkür ederim

O resimde uyuyan bir arslan yatiyor, siz farkinda degilsiniz. Kullaninca anlayacaksiniz...

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Fabia kaç modeldi, kaça sattınız? Ayrıca rapid kaç oldu? Mahsuru yoksa tabii..

Ben de satıp rapid geçmeyi düşünüyorum. Ama fabiadan da gerçekten memnunuz.

Çevrimdışı erdinç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar..Bende geçen sene nisanda ankaradan fabia aldım.. yıllık bakıma gittiğimde 1.4 optimal fabiamı verip yerine rapid alayım diye düşündüm ve arabayı aldığım satıcı ile görüştüm.. arkadaş fabia yı 25 bine sayacakmış.. sen dalgamı geçiyorsun ben bir sene önce 33 bin lira verdim bu arabaya 10 bin km de kazasız dedim abi piyasa öyle diyor. hem benim arabadan kar edecek hem araba satacak nefret ettim ya adamdan.. valla arabamdan çok memnunum vazgeçtim satmıyorum da rapid de almıyorum..

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
adama neden sinir oldunuz
bende ford bayine gittim benim 2000 model 1.8 t için 15-16 sayarız dedi
adamlar gayet haklı 2-3 bin koyup kar edecekler işleri bu
benim sizin aracınızı alıp kar etmeden satarsa mantıksızlık olur asıl

Çevrimdışı erdinç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamam arkadaşım haklısın tabi kar edecek ama satıcı arkadaşa sinir oldum. arabanın değer kaybetmesi normal ama internette en kötüsü 28 bine satılırken sanki borçluyum da galeriye satıyorum gibi davranması beni sinir etti.. anlatmak istediğim şey zaten bana rapid satarsa kar edecek birde benim fabiayı öldüm pahasına almasına kızdım.. birde saçma sapan cevap yazma zaten biliyoruz adamların kar amaçlı bu işi yaptığını.. sizin araç on üç yaşında zaten ikinci almışsındır satacağın zamanda çok kayıp olmayacaktır. bir de 2000 model araca iyi vermişler anında sat bence 15-16 o araba için iyi para.

Çevrimdışı Mrat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı dün itbari ile teslim aldık daha şu istanbul trafiği yüzünden 6. vitese geçmek nasip olmadı :) valla araç tatmin etti.hem bagaj olsun hem iç genişliği 1,2 hacmindeki motoruyla harika motoru

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erdinç;433629
Tamam arkadaşım haklısın tabi kar edecek ama satıcı arkadaşa sinir oldum. arabanın değer kaybetmesi normal ama internette en kötüsü 28 bine satılırken sanki borçluyum da galeriye satıyorum gibi davranması beni sinir etti.. anlatmak istediğim şey zaten bana rapid satarsa kar edecek birde benim fabiayı öldüm pahasına almasına kızdım.. birde saçma sapan cevap yazma zaten biliyoruz adamların kar amaçlı bu işi yaptığını.. sizin araç on üç yaşında zaten ikinci almışsındır satacağın zamanda çok kayıp olmayacaktır. bir de 2000 model araca iyi vermişler anında sat bence 15-16 o araba için iyi para.
terbiyeni takın ben senin arkadaşın değilim
istediğim gibi de yorum yaparım
internette en kötüsü 19 bin
15-16 ya neden satayım
saçma sapan yorum sen yapma asıl
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2013, 13:17:46 Gönderen: guvenmat »

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mrat;434155
aracı dün itbari ile teslim aldık daha şu istanbul trafiği yüzünden 6. vitese geçmek nasip olmadı :) valla araç tatmin etti.hem bagaj olsun hem iç genişliği 1,2 hacmindeki motoruyla harika motoru

çok güzel bir seçim olmuş. sürüş izlenimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz :)

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kar elde etmek insanları soymak, onları aptal kendilerini süper akıllı sanmak değildir dostum. Kar etsin ama insan gibi etsinler. Her arabadan 3 bin kar oh ne ala... Biz de bırakalım işi gücü araba peşinde koşup, yattığımız yerden para kazanalım, ne güzel dünya... İşte galericilerden nefret edilmesinin sebebi de bu...
Bir sene önce 33 sayılan arabaya "25 bin vereyim biz de ekmek yiyoruz" diyen adamı döverler... Cidden döverler... Şayet ben döverim :)