škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kartalli;436198
hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesın inş.radyo sorununa gelınce anten soketi tam takılmamış olabılır cünkü bende süperb var cd de sorun yok ama radyo acınca ses gıdıp gelıyordu radyo  anten soketini degiştiler sorunum cozuldu sende bir baktır istersen

bunu hangi servisde yaptırdınız. oraya gidip bende baktırım. benim servis hala bazı verileri alıp merkeze göndereceğiz diyor

Çevrimdışı kadircagri

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bizde arabaımızı 6 hazıranda aldık araba cok guzel ama radyo sorunu cidden canımı sıkıyor..yuce oto ya mail attım ama geri donus olmadı !!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun bir değil neredeyse tüm yeni Octavialarda mevcut gibi göründüğü için münferit olarak "anten soketinin takılmamış" olması ihtimali bana zayıf bir ihtimal gibi geliyor. Hele bir de aynı platformdaki Golf'te de aynı sıkıntılar olduğunu görünce şimdilik kronik bir sorun gibi görünüyor.

Kullanıcılara tavsiyem hem servisinizi, hem Yüce'yi sıkıştırın; ancak bu arada mutlak suretle Skoda Global'e de yaşanan sıkıntıyı anlatan bir e-posta gönderin, mutlaka dönüş olacaktır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;436428
Sorunu skoda global e yazdım. ayrıca bugun bir video çektim sorunla alakalı

http://www.youtube.com/watch?v=EBfRTC1m08Q&feature=youtu.be

Uğur bey çektiğiniz videoyu izledim, bende arabayı yakaşık 5 bin km dir kullanıyorum, böyle birsornla karşılaşamadım. Ama bu durum çok can sıkıcı. Eğer çok rahatsızsanız bir avukata durumu danışmanızı gerekirse aracın değişim talebinde bulunmanızı öneriyorum. İyi akşamlar.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;436433
Uğur bey çektiğiniz videoyu izledim, bende arabayı yakaşık 5 bin km dir kullanıyorum, böyle birsornla karşılaşamadım. Ama bu durum çok can sıkıcı. Eğer çok rahatsızsanız bir avukata durumu danışmanızı gerekirse aracın değişim talebinde bulunmanızı öneriyorum. İyi akşamlar.

Eğer sorunu çözemezlerse bunu yapmayı düşünüyorum. Bu durumda olan başka kişilerde var. globalden gelecek cevabı bekliyorum. eğer olumsuz cevap gelirse gerekli adımları atacam.

bu sorunu yaşayanlar bana mesaj atabilirmi. topluca karar verebiliriz.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Durumu Skoda Türkiye ssh yada sizin yollamış olduğunuz e-mail den dolayı Skoda Auto ilginecektir.
Bence ufak bir yazılımla bu sorunu çözerler araç değişimine gerek kalmaz :ok:

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skoda2;436464
Durumu Skoda Türkiye ssh yada sizin yollamış olduğunuz e-mail den dolayı Skoda Auto ilginecektir.
Bence ufak bir yazılımla bu sorunu çözerler araç değişimine gerek kalmaz :ok:

Ben yazılım ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Arabadaki yazılım güncellendi ama sonuc vermedi. bana donanım ile alakalı sıkıntı var gibi geliyor. belli şasi numaralarını geri çağırcaz demişlerdi ilk gittiğimde.

cevap geldikçe burda yayınlamaya devam edeceğim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda hiçbir şekilde bu soruna kayıtsız kalamaz. Geçiştirilecek, idare edilecek bir durum değil. Kendi adıma araç satın alma kararımı bile etkilerdi bu sorun.

Çevrimdışı drys

• 1.6 TDI CR DSG Elegance
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;436521
Skoda hiçbir şekilde bu soruna kayıtsız kalamaz. Geçiştirilecek, idare edilecek bir durum değil. Kendi adıma araç satın alma kararımı bile etkilerdi bu sorun.

Aynen katılıyorum,ben de vazgeçtim siparişten!

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
skoda globalden cevap verdiler. sorununuzu görmeden teşhis edemeyiz diye. beni turkiyedeki ana bayilerine yönlendireceklermis :)

burasi problemi oraya yazıyoruz diyor onlar tekrar aynı yere yönlendiriyorlar. bakalım ne olacak

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınızda donanımsal sorun var büyük ihtimelle videodanda bu görünüyor.İlk olarak ana üniteye bakacaklardır büyük ihtimalle sıkıntı ondadır canınızı sıkmayın :) Hangi servise gidiyorsunuz?

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;436585
skoda globalden cevap verdiler. sorununuzu görmeden teşhis edemeyiz diye. beni turkiyedeki ana bayilerine yönlendireceklermis :)

burasi problemi oraya yazıyoruz diyor onlar tekrar aynı yere yönlendiriyorlar. bakalım ne olacak

evet bir devlet dairesi sistemi benimsenmiş. herkes biryerlere yönlendiriyor..

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada organize olup yapabileceğimiz her ne varsa ben varım..  okan_serbetciler@hotmail.com

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Global'den gelen yanıt sanki hiç böyle bir sorun geridönüşü olmamış gibi bir izlenim uyandırdı bende.