škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo Çekim Problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fabia_tr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ayni durum babamin 2011 astrasinda da oldu. radyo cekmiyordu ses bazen alcalip bazen yukseliyordu. servis tavani komple sokup anten sistemini kontrol ettik dedi ama pek beceremediler yine ayni babam da radyo dinlemediginden ustune de dusmedik aracin garantisi de bitti oyle devam ediyor. ama genelde anten sisteminde tavan baglantilarinda oluyor ayni tip sikinti komsunun caddy de de olmustu

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabia_tr;433664
ayni durum babamin 2011 astrasinda da oldu. radyo cekmiyordu ses bazen alcalip bazen yukseliyordu. servis tavani komple sokup anten sistemini kontrol ettik dedi ama pek beceremediler yine ayni babam da radyo dinlemediginden ustune de dusmedik aracin garantisi de bitti oyle devam ediyor. ama genelde anten sisteminde tavan baglantilarinda oluyor ayni tip sikinti komsunun caddy de de olmustu

Bu sorun yeni octaviaların birçoğunda var. biz iki arkadaş aldık ikimizdede aynı problem. umarım yazılımla çözülür sonra tavanı kontrol edim derken baska birseyi bozmalarından korkarım :)

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;433691
Bu sorun yeni octaviaların birçoğunda var. biz iki arkadaş aldık ikimizdede aynı problem. umarım yazılımla çözülür sonra tavanı kontrol edim derken baska birseyi bozmalarından korkarım :)
Tavanı elletmem ben. Bizim ustalar mutlaka bişeyi unuturlar.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;433643
Beni çağıran olmadı. Skoda garip bir firma. Demekki kişiye özel uygulamları var. Aracın bolero müzik sisteminde servis için 30000 km ve 2 yıl diyor. Yani geri sayımı bu şekilde yapıyor. Farkeden oldu mu?

Benim ekranda da 11bin km yaptıktan sonra,bakıma  19 bin km var diyordu ama servis yemiyor:)

ya bir sene ya 15bin km hangisi önce olursa Bakım yapılıyor.

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada radyo konusunda herhangi bir gelişme yok anladığım kadarıyla. arayıp bilgi verende yok. ne planlıyorsunuz arkadaşlar? acaba skodanın  yurtdışı genel müdürlüğüne de mi ulaşsak?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Dance teyp ve anteni sorunluydu Fabia'da, makyajlanınca teyp ve anten değişti sorun kalmadı.

Ama hala sorun çıkması ayıp tabi marka adına

Çevrimdışı Sina

• 2007-bugün, 120000km+
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;434174
bu arada radyo konusunda herhangi bir gelişme yok anladığım kadarıyla. arayıp bilgi verende yok. ne planlıyorsunuz arkadaşlar? acaba skodanın  yurtdışı genel müdürlüğüne de mi ulaşsak?

yurtdışına ulaşmanız daha hayırlı olur. yüce üzerinden halletmeniz birkaç ayı bulur gibime geliyor.

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;434174

Bugün servisden yine aradılar. Gala ayarlarını ve sistemle alakalı birseyleri fabrikadan istemişler. Tekrar servise çağırdılar. ama benim servise gitmeye vaktim yok. istanbul oguslardan alan  ve sorun yaşayan var ise servisden Mustafa bey ile görüşebilir.

ben tekrar ne zaman gidebilirim bilmiyorum

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
beni de servisten aradılar bakalım. pazartesi sabah gideceğim. gelişmeleri bildiririm

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dt_okan;434793
beni de servisten aradılar bakalım. pazartesi sabah gideceğim. gelişmeleri bildiririm

Sizdede sadece update mi yapıldı. ben vakit bulamadığım için gidemiyorum. Umarım bir an önce problemi çözerler. bu radyo ile trafik çekilmiyor

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;435034
Sizdede sadece update mi yapıldı. ben vakit bulamadığım için gidemiyorum. Umarım bir an önce problemi çözerler. bu radyo ile trafik çekilmiyor

video çekimi yapıldı. araç hareket halindeyken sesteki azalmalar, hışırtılar kaydedildi. istanbula gönderilecekmiş bilgiler. çözüm için beklemede kalmam gerektiğini söylediler. problem olduğu kabul edildi. paranoyak müsteri teşhisi yanlış teşhismiş.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2013, 17:45:34 Gönderen: dt_okan »

Çevrimdışı vilus86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı Efe'den alanları 2500 bakımına çağırıyorlar arabada bir sıkıntı falan varmı diye bakıyorlar, 2dk sürüyor bakım :D Radyo konusunu söyledim bakmadılar bile, böyle bir sıkıntı octavialarda var henüz çözümü yok dediler, ayriyetten aracımda yeni bi şey fark ettim.
Daha önce 1.4 tsi dsg 2010 model octi vardı, ilk defa diesel araç aldım. Diesel partikür filtresi denen bişey varmış, biriken kurumun toplanıp yakıldığı yer sanırsam. Bende bu yakma işlemi 200 - 250 km' de bir çalışıyor. Başka forumlarda kısa mesafe kullanımlarda çabuk tıkanır gibi ibareler vardı, bnmde işyerim ve ev arası 3km :D  Bu konuda detaylı bilgi sahibi olan var mı??

Çevrimdışı ucetinkaya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hafta sonu servise gidecektim ama bilgisayar sistemlerinde problem varmis. olmadı.

bu konuda bir çözüme ulaşan varmı?

Çevrimdışı dt_okan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ucetinkaya;436195
hafta sonu servise gidecektim ama bilgisayar sistemlerinde problem varmis. olmadı.

bu konuda bir çözüme ulaşan varmı?

arayan soran olmadı. en son gittiğimde video çekimi yapıldı. beklemedeyim bende..

Çevrimdışı kartalli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesın inş.radyo sorununa gelınce anten soketi tam takılmamış olabılır cünkü bende süperb var cd de sorun yok ama radyo acınca ses gıdıp gelıyordu radyo  anten soketini degiştiler sorunum cozuldu sende bir baktır istersen