škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni oktavia donanım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volvar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar uzun zamandir yeni oktaviayi takip ediyorum.gelince almaya karar verdim ve gelince hemen bayiye gittim hayal kirikligina ugradim.sebebi ise yurt disinda 3 secnekle active-ambiente-elegance satilan arac turkiyede ambiente ve elegance modilyle satiliyor.ama isin asli soyle ki bzdeki elegance orada ki ambiantemodeli ambiate ise active ollmasi

Çevrimdışı Yücel Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı volvar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende almadim skoda distributorune bu konuyu mail attim tabi donen olmadi.

Çevrimdışı volvar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim konu basligim oktavia donanim degil oktavia kandirmaca isinize gelmiyorsa uyeligimg iptal edin.

Çevrimdışı STadmin

• Site Administrator
  • Yönetici
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volvar;431174
Benim konu basligim oktavia donanim degil oktavia kandirmaca isinize gelmiyorsa uyeligimg iptal edin.

Siz de lütfen forum kurallarını okuyunuz, ilk mesajınıza şikayetle başlıyorsunuz. Kurallar işinize gelmiyorsa iptal ederiz üyeliğinizi.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=2621#post2621

Alıntı
8. Forum yöneticileri haber vermeksizin üyenin uygunsuz, başka bir foruma ait link veya fazla büyük olduğu düşünülen imza ya da avatarını değiştirebilir. İmza, nick (üye adı) ya da avatarda link, yazı ya da foto ile reklam yapmak yasaktır. Özellikle ilk mesajda veya özel mesajla firma reklamı, yedek parça isteği, promosyon, şikayet, araç veya ürün satışı yapılan mesajlar hemen silinecektir ve üye banlanacaktır. Ilk mesajınızda lütfen kendinizi kısaca tanıtınız.

Çevrimdışı volvar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Et gitsin arkadas konu basligini degistirecek kadar saygisizsaniz burda bulunmaya gerek yok zaten.skodayla ortakliginiz var sanirim yada fanatiksiniz attiginiz mesaj bu yonde.burda insanlara gercegi soyluyoruz.bu durum sizi rahatsiz etti heralde.umarim bu eksik araci full.   diye almissinizdir.emin olun cok mutlu olurum sizin gibilere mustehak.