škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 hediye veriyorlar mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
A7 hediye veriyorlar mı? Yoksa alırsan al mı diyorlar. :blg: Biraz zorlayacağız bakalım :hako:

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytas11;429829
A7 hediye veriyorlar mı? Yoksa alırsan al mı diyorlar. :blg: Biraz zorlayacağız bakalım :hako:
hediye derken:blg::hmm:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cretan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bana bagaj havuzu, paspas, trafik seti ve 17 jantta indirim yaptılar... daha da birşey istemedim ama 65.500 ödedim dsg elegance araca... en ucuz diyarbakırdan aldım 64.750 17 jant olmadan...

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cretan;433563
bana bagaj havuzu, paspas, trafik seti ve 17 jantta indirim yaptılar... daha da birşey istemedim ama 65.500 ödedim dsg elegance araca... en ucuz diyarbakırdan aldım 64.750 17 jant olmadan...

Bağaj havuzu araçta standart, trafik seti de söylemeden veriyorlar. Ben sadece metalik boyayı indirim olarak alabildim.

Çevrimdışı cretan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbucak;433583
Bağaj havuzu araçta standart, trafik seti de söylemeden veriyorlar. Ben sadece metalik boyayı indirim olarak alabildim.

tipik satış taktikleri demek ki adamların... benim 17 inç biraz indirimli oldu o kadar... aslında başka yerde daha fazla indirim yaparlardı ama kayserideki tek bayi olunca başka şehire gitmemek için aldık...

Çevrimdışı hbucak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cretan;433584
tipik satış taktikleri demek ki adamların... benim 17 inç biraz indirimli oldu o kadar... aslında başka yerde daha fazla indirim yaparlardı ama kayserideki tek bayi olunca başka şehire gitmemek için aldık...

Hayırlı olsun allah pişman etmesin.Bende adana'dan aldım. Adıyaman'da malum bayi yok.
Araç bana çok keyifli geliyor. A4'e binmiştim daha önce sanki onun küçüğü gerçekten araç çok kaliteli.