škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7

skoda2 · 37 · 14367

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Merhaba sayın yöneticiler,
Bildiğiniz gibi yeni Octavia çıktı ve hala bir a7 konu başlığımız yok ve açmanızı rica ederim.
Bakmadım ama daha sonra a7 alan Octavia sürücüleri için otomobil bölümüne birde a7 koymalıyız diye düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octavia başlığı yeterli diye düşünüyorum. a4 başlığının ayrı olması kasanında farklı olmasından kaynaklanıyor zannedersem.
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2013, 21:07:29 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
A4 A5 A7 bunların üçüde farklı kasalar zaten benim anlatmak istediğim ana sayfada sadece a7 de ait bir bölüm bide araç sahipleri için mesela sizin arabanızda Octavia a5 yazıyor A7 kasaya sahip olanda arabam bölümünde a7 olmasını ister

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haftasonu Antalya Çağ'a uğradım, A7 ye baktım, sizin için bir kaç resim çektim..
Opsiyonel donanım için 3 ay veriyorlar. Fiyatta o gün neyse o olacak.
Liste fiyatından satmaya çalışıyorlar, pazarlık yokmuş?
İyi seyirler..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Valla hocam çok elit, çok kalburüstü duruyor, sadece bu fotolara bakıp bayiye gidenler çıkabilir :) Cetta falan halt etmiş gibi görünüyor...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;429540
Valla hocam çok elit, çok kalburüstü duruyor, sadece bu fotolara bakıp bayiye gidenler çıkabilir :) Cetta falan halt etmiş gibi görünüyor...

İç plastiklerini az daha yumuşak yapsalar çok daha güzel olacakmış..

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu jantları çok mu aradılar ben onu merak ediyorum hiç güzel değil ve böyle kaslı bir arabaya hiç yakışmamış . Ben octavia'yı bu kadar boş beklemiyordum hemen hemen her şeyi opsiyonel listede bırakmışlar . Bu kasaya ait bölüm açma imkanı varsa açılması gerekir ki araç hakkında sağda solda olan bilgiler tek başlık altında toplansın .

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;429827
Şu jantları çok mu aradılar ben onu merak ediyorum hiç güzel değil ve böyle kaslı bir arabaya hiç yakışmamış . Ben octavia'yı bu kadar boş beklemiyordum hemen hemen her şeyi opsiyonel listede bırakmışlar . Bu kasaya ait bölüm açma imkanı varsa açılması gerekir ki araç hakkında sağda solda olan bilgiler tek başlık altında toplansın .

Aynen jantları ben de beğenmedim..

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda kendini aştı  artık  vw gen modelleri ile bakılında gövde yapısı olarak

Fabia  polodan  daha iyi

oktavia  jettadan daha iyi

süper b  passattan daha iyi   benim gözümde sanayide de bir çok usta bu konuda  skodanın vw den daha yapılı araclar yaptığını ve aynı sağlamlıkta  daha uygun fiyatlara olduğu için skodayı daha öncelikli görüolar  

Bir zamanlar  seat la yarışa giremiodu skoda şimdi ise  seat ın satışını iki ye katlamış skoda  bu 2013 ve 2014 skoda  nın yılı olur düşüncesindeyim  kendi bünyesinde satış rekorunu kırar yani bu gidişle

Çevrimdışı yyildirir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

İlk defa Skoda marka araç alarak, Skoda ailesine katılmış bulunuyorum. 12.04.2013 tarihinde Ankara And otodan yeni 2013 Octavia Elegance TDİ DSG teslim aldım. İnanılmaz bir araç, o günden beridir keyifle kullanıyorum. Jettayla A7 arasında gidip gelimiştim ama iyikide octavia almışım diyorum. Yeni Octavia düşünenlere ısrarla tavsiye ederim 10 numara bir araç.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle binin.Fotoları ve izlenimleri bekleriz.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun... kazasiz belasiz insallah... resimleri bekliyoruz...:):):)

Çevrimdışı karabatak23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun bende yeni octavia a7 aldım  2013 Octavia Elegance TDİ manuel aldım arabadan çok memnunum. golf 7 ile octavia arasında kaldım ama iyiki de a7 almışım diyorum. herkese tavsiye ederim.