škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi 105 ps Yeti alma arifesindeyim. yardımcı olurmusunuz. Artıları ve Eksileri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuzhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar   Ambition paket alacam . 51.000 dedi bayi birde bu pakete cruz kontrol eklene biliyor mu ?

Bir de bu panaromik cam tavan standart mı çünkü donanım listesi ve opsiyonel paketlerde yok  eğer yoksa vazgeçmek zorunda kalıyorum bütçem bu kadar .

saygılarımla ...
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2013, 23:56:33 Gönderen: Oğuzhan »

Çevrimdışı bulentperu

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aynısını cam tavanlı olarak 3 ay kadar önce aldım. Arabamdan son derece memnunum, en azından şimdiye kadar hiç pişman olmadım.
Bana göre artıları ve eksileri:
+ Dizayn çok güzel
+ Malzeme kalitesi ve işçilikler güzel
- Süspansiyon biraz sert ve tıkırtılı
- Buna karşılık yol tutuşu çok çok iyi
+ Yüksekliği sebebiyle çakır-çukur, kasis, kaldırım dinlemiyor ben çok rahat ettim.
- Bagaj tarafı ve torpidodan çıtırtılar geliyor, bulamıyorum.
+ Ambition donanım (benim ihtiyaçlarım açısından) yeterli, elegance 'ta da çok güzel şeyler var bütçe meselesi.
+ Para yeterse cam tavan alın, çok keyifli bişey
- + Sabit hızda 6 - 6.5lt,
durkalkta 9 - 11lt,
ortalama 8lt yakıyorum ama dikkat ederek.
+ Manevra kabiliyeti çok iyi, daracık yerde pıt diye dönüyor, çok rahat park ediliyor
+ + DSG bence mükemmel bişey, genelde vites değişiyor mu değişmiyor mu hissetmiyorsun, bazı kronik arızalardan bahsediliyor zamanla biz de göreceğiz (görmeyiz inşallah)
- Bagaj biraz daha büyük olsaymış keşke, idere edecek kadar şu anda

+++ Daha bir çok şey söylerim ama bence gerçekten alınacak en güzel arabalardan birisi YETİ. (öyle düşünmesem almazdım zaten di mi?:) )
Hayırlısı olur inşallah...

Çevrimdışı arinalw

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
cruz control ücrete tabi olarak eklenebilr.
bütçe kısıtlı ise cam tavana vereceğiniz para ile elegance donanımı almak daha mantıklı.
sonuç olarak bu paraya alınabilecek en iyi araçlardan biri.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2013, 09:53:07 Gönderen: arinalw »

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun bende yeni yeticiyim.1.6 active greenline aldım.çok rahat  ve kullanımı güzel.dış görünüş eleştirisinede katılmıyorum mükemmel dizayn.

Çevrimdışı Oğuzhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sağolun yorumlarınız için bugün bayiyi aradım 51.000 liralık araçta ambiant paketi cam tavan yok diğer bir bayide elagance paketi 60.000 liralık artı cam tavanı var nasıl sizce araba genel olarak çok hoşuma gidiyor bir bayide active modeli + olarak çelik cant 4 kapı elektirikli ekranlı teyp eklenmiş 48 lira oda

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Oğuzhan;423827
sağolun yorumlarınız için bugün bayiyi aradım 51.000 liralık araçta ambiant paketi cam tavan yok diğer bir bayide elagance paketi 60.000 liralık artı cam tavanı var nasıl sizce araba genel olarak çok hoşuma gidiyor bir bayide active modeli + olarak çelik cant 4 kapı elektirikli ekranlı teyp eklenmiş 48 lira oda
ben açtive modeli metelik aldım 48 000 tl
opak modeli 47 000 tl arka cam otomatik tavsiye edrim

Çevrimdışı kartalkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kartalkan;423888
ben açtive modeli metelik aldım 48 000 tl
opak modeli 47 000 tl arka cam otomatik tavsiye edrim
4 kapı elektrikli

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel bir seçim. güle güle kullanın. Bütçeniz var ise DSG ve ambition gerçekten çok iyi.
Ben Active aldım. ama istemeden de olsa bazı ekler geliyor araca zamanla. Süspansiyonlar biraz sert gerçekten ama alışınca sorun kalmıyor. Bagaj konusuna katılmıyorum. Ne kadar büyük olursa o kadar doldurmaya çalışıyor bizim hanımlar. haliyle o bagajı boşaltma eziyeti de bizlere düşüyor.
Bagaj iyidir. kurcalamayın:)

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi tercih. bir fabiacı olarak değiştirdiğimde alacağım araç kesinlikle yeti olacaktır. Gerçekten tarz bir araba.