škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda servislerinde dikkat edilmesi gerekenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ssuperb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Değerli skoda dostları merhabalar diliyorum;
Aranıza yeni katılan  biri olarak başımdan geçen bir olayı sizinle paylaşmak istiyorum.Skoda  marka aracımın sağ ön ve arka kapılarına park halindeyken  çarpıldı.Kapılarda hafif ezikler oluştu.Ankara'da olduğum için konya  yolu üzerindeki servise götürdüm.Servis ''exper hafta sonu geliyor  aracınızı Cuma günü bırakmalısınız'' dedi ve bende bıraktım.Ancak servis  formu düzenlemediler.Bende aracın km'sini aldım.Pazartesi aracın  durumunu öğrenmek için gittiğimde km'ye baktığımda 170 km aracımla yol  yapıldığını fark ettim.Bunun üzerine servis müdürü ve yetkiliye durumu  aktarmama tağmen benden yüzlü çıktılar ve yapılan(yaptıkları) yanlışı  kabullenemediler.Özür dileme erdemini gösteremediler.Servis müdürü maddi  manevi zararınızı telafi edeceğim demesine rağmen hiçbirşey  yapmadı.Bende hakkımı mahşere bıraktım.Hak günü geldiğinde  hesaplaşacağız.Servise girişte doldurulması gereken servis formunu  çıkışta yalan yanlış doldurdular ve acıdığım için imzaladım.Bunu  anlatmamda ki amacım aracınızı servislere bırakırken mutlaka km'sini bir  kenara yazın ve karşılaştırın.
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2013, 05:20:42 Gönderen: Ssuperb »