škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia mı Vega mı

veys · 10 · 10522

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam arkadslar
Aslında kararsızım ne alacagıma maksimum 9000 tl ye felicia mı vega mı
Felicia ya hiç binmedim vega ya bindim konfor yok içine de bol ses alır ama cok dusuk yakıt tuketımı var bu fıyata 2004 - 2006 1.5 16v vega alırım ama felicia hakkında hiç bilgim yok hangisi tutulur neyi var neyi yok yakıtı nasıl siz degerli buyuklerımın yardımına ihtiyacım var
Felicia alırsam uzun şase olanından dusunuyorm
Vega alırsam hb dusunuyorm
Yorumlarınız benım için çok onemli

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veys;418719
Selam arkadslar
Aslında kararsızım ne alacagıma maksimum 9000 tl ye felicia mı vega mı
Felicia ya hiç binmedim vega ya bindim konfor yok içine de bol ses alır ama cok dusuk yakıt tuketımı var bu fıyata 2004 - 2006 1.5 16v vega alırım ama felicia hakkında hiç bilgim yok hangisi tutulur neyi var neyi yok yakıtı nasıl siz degerli buyuklerımın yardımına ihtiyacım var
Felicia alırsam uzun şase olanından dusunuyorm
Vega alırsam hb dusunuyorm
Yorumlarınız benım için çok onemli

Vega sağlam araçtır. Yakıtı da epey düşüktür fakat konfor aramayın. Zaten daha önce bindiğinizi söylüyorsunuz. En ufak çukurlarda bile sanki aks dağıtmış gibi ses çıkarır. Hele 8 supaplıysa kesinlikle uzak durun LPG de çok sorun çıkarıyor.
Felicia'ya gelince uzun kasa dediğiniz sanırım Sw yani combi modeli. 9000-9500 TL aralığında 1998-2000 arası glxi combi bulabilirsiniz. Benim şahsi fikrim feliciayı tavsiye ederim. Vegayla kıyaslanamaz. Yakıt olarak da vegayla aynıdır aşağı yukarı sizi üzmez.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öneriniz 1.6 glxi değil mi
Ankara da buldum bir tane
1.6 glxi combi 100 bg beyaz lpg var 190 bin km 2-3 parca boya var diyor 11 bin dıyor en son alınır mı sizce

Çevrimdışı madlover2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Felicia 1.6 bulmak zordur biraz. Alan genelde satmaz, biner. Bulduysanız araba da içinize sindiyse bütçenizde elveriyorsa alın bence. Bu arada 1,6 felicialarda 1,6 Polo motoru olduğunu da hatırlatayım size. Kesinlikle pişman olmazsınız yani.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: madlover2;418766
Felicia 1.6 bulmak zordur biraz. Alan genelde satmaz, biner. Bulduysanız araba da içinize sindiyse bütçenizde elveriyorsa alın bence. Bu arada 1,6 felicialarda 1,6 Polo motoru olduğunu da hatırlatayım size. Kesinlikle pişman olmazsınız yani.

Ankara da kafama yatan 2 tane var ikisi de aynı gibi fiyatta aynı 11 diyorlar
1.3 olanları nasl önerilinir mi kasayı tasır mı

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selam arkadslar wv polo olarak karar verdık
1,6 clasic 1998 model abs çift hava yastığı klima 150 bin de hatasız lpg de işli bgun bakıtacz dedıkleri gibi cıkarsa araba alacaz bakalım

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende baktim o kasa pololara ama internette 1 kiside al demedi..

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı fcinser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kıyaslamak hata elbette felica çok saçma vega