škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti navigasyon ve multimedya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
1.2 TSİ DSG Ambition model aracımda orjinal swing model muzık sistemi var. Cyclone marka yanlış olmasın ama modeli 34d030 olan multimedya ve navigasyon cihazı taktırmayın düşünüyorum. 1500 tl gibi bir rakama takan bir yer buldum.

Ancak aklımda bazı soru işaretleri var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu an aracımda bulunan geri vitese alınca ekranda görülen sensör ve yakınlaşma görüntüsü cyclone ıle de görülebilecek mi?

Çok fonksiyonlu ekrandaki görüntüsü ve direksiyondan kumanda özellikleri devam edecek mi?

Birde sizce fiyat uygun mu ve başka alternatifi var mıdır?

Aracın orijinal ürünü olarak satıyorlar.

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende ilk aldığımda cyclone taktırmıştım. sonra eşşekler gibi pişman oldum. konu hakkında bilgi sahibi olmayınca servisin kazığını yemiş olduk. radyo cızırtılı, yakınlaşma görüntüsü olmayacak, direksiyondaki ses azaltma, artırma tuşu iptal olacak. en azından bendeki cyclone öyle idi. sonra columbus aldım ve şahinden inip ferrariye binmiş gibi oldum. gerisini sen düşün.

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fatih Bey bu navigasyon-multimedya konularında Columbus harici markaları kötülüyorsunuz fakat amaç zaten uygun fiyata iyi bir şeyler yapabilmek. 3000+ lira gibi bir bütçe ayıracak olsak zaten Necvox'larda Cyclone'larda ya da çin işlerinde sürünmeyiz.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben yaşadıklarımı anlatıyorum. sonuçta herkes kendi tercihini yapacaktır elbette.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
necvox dvh 9905hd aracı alınca aldım,yeti kadar (çok) memnunum.tavsiye ederim aracla tam uyumlu,tüm kumandalara orjinalindeki gibi kumanda edilebiliyor.

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeti301111;418566
Merhaba,
1.2 TSİ DSG Ambition model aracımda orjinal swing model muzık sistemi var. Cyclone marka yanlış olmasın ama modeli 34d030 olan multimedya ve navigasyon cihazı taktırmayın düşünüyorum. 1500 tl gibi bir rakama takan bir yer buldum.

Ancak aklımda bazı soru işaretleri var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu an aracımda bulunan geri vitese alınca ekranda görülen sensör ve yakınlaşma görüntüsü cyclone ıle de görülebilecek mi?

Çok fonksiyonlu ekrandaki görüntüsü ve direksiyondan kumanda özellikleri devam edecek mi?

Birde sizce fiyat uygun mu ve başka alternatifi var mıdır?

Aracın orijinal ürünü olarak satıyorlar.

Arkadaşlar selam. Az Önce YÜCE OTO ile görüştüm. Onlar serviste tüm va grubu olarak  "ZENEC" marka multi media ve navigasyon sistemini sattıklarını söylediler. Araç ile tam uyumlu olduğunu, direksiyonda kumanda sistemi ve aracın maxi dot ekranın ile uyumlu olduğunu anlattılar. %100 uyumlu olduğunu söylediler. Fiyatının ise 3700 TL olduğunu belittiler.

İnternetten araştırmalarına göre
http://www.zenec.com.tr/urun_nc2011d.php
adresinde türkiye distributorü bilgileri var ve satış için yetkili servislere yönlendiriyorlar.

Bu ürünü "ZENEC ze- nc2011d" modelini satan bir kaç yer buldum. internet ortamında 1500 TL gibi bir fiyatı var.

Ürünü bilen kullanan var mı? Varsa yorumlarınızı alabilir miyim? son olarak fiyat sizce nasıl?

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hocam zenec markayı temin için ben de ilgileniyorum. özelden de mesaj atabilirsiniz. tabi burdan paylaşmak mahsurlu ise. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;419206
sıfırını uygun fiyatlı temin edebilirim

selam,

Zenec için temin edebilirsinizolarak anlıyorum. Fiyat nedir?

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;419206
sıfırını uygun fiyatlı temin edebilirim

Selam,

Konuya hakimiyetiniz olduğundan dolayı belki sorumun cevabını sizden öğrenebilirim.

Şu an aracımda Swing marka müzik sistemi var. Zenec nc2011d ya da bir benzerini alıp taktığımda yerine tam oturacak mı ya da çıtayı değiştirmek durumunda kalacak mıyım?

Biliyorsanız zenec'in ölçülerinin yazabilir misiniz?

Çevrimdışı cangocan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Yeni aldığım Yeti 'ye Zenec taktırmış biri olarak sanırım sorularınızı yanıtlayabilirim.
Ben Zenec 2011D yi sahibindenden kullanılmış olarak 1400TL'ye aldım. Satan kişiden rica ettim ve bu ürünlerde çalıntı 2. el çok yaygın olduğu için buluştuk ve kendi Jetta aracının üzerinde takılı iken cihazı çalışır şekilde kontrol ettim. Cihazı satın aldım ve Yüce Oto Seviste taktırdım. İşçilik için de tam hatırlamıyorum fakat sınarsam 150-180 TLcivarı bir ücret ödedim. Cihaz gerçekten başarılı özellikle güneşte ekranının görünürlüğü rakipsiz. Araçla uyumu tam. Tüm direksiyon kumanda fonksiyonları çalıştığı gibi swingde gördüğünüz arka sensör görüntüsünden daha güzel olanı ekranında görünüyor. Radyo kalitesi çok iyi lakin üzerinde çift yayın takip edip yüksek ses kalitesi için üstüste bindirme teknolojisi olduğu için yayın kalitesinde düşüş olunca dinleme zorlaşıyor. Bluetooth çok başarılı kolayca telefonla eşleşiyor. Benzer çin malı ürünlere göre beni üzen en önemli eksiklik cdleri kendi üzerindeki harddiske mp3 olarak kaydedip saklama özelliğinin olmaması. Ben serviste geri görüş kamerası da satın almak istediğimi belirttim ve 2.5 saatlik montaj işlemi sonucunda malesef taktıkları kamerayı söktürtmek zorunda kaldım . ( 1.5 saat daha uğraştılar ssökmek için ) Zenec marka bir universal kameralar var bir de plakalığın aydınlatmasının yerine takılan araca özel üretilmiş kameralar var. Servis universal olanı plakanın üzerindeki metal kısma çift taralı bant kullanarak yapıştırmıştı ki olacak iş değildi. Beğenmemiş olmama hak verdiler ve söktüler sağolsunlar. Özetle çalıntı olmadığına güvenebileceğiniz sorunsuz bir 2. el Zenec bulabilirseniz  maximum Fiyat/Performans/Orjinal Uyum/Kalite oranını yakalamış olacaksınız. Çıta konusuna gelince servis değiştiriyor çıtayı o da 70-90 Tl aralığındaydı sanırım. Sorunsuz şekilde yerine oturuyor. Ölçülerle uğraşmanıza hiç gerek yok.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yeti301111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle