škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Navigasyon(Ans620) , Geri Görüş Kamera Montajı Yapıldı.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı levkar55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drscapula;418312
öncelikle cevap için teşekkürler.

3-4 gündür kullanıyorum 1 er saatlik köy yoluna gidip geliyorum şuan için ekranda çok bir parlama görmedim bence yeterince net .
tabiki orjinal teyp gibi olmaz ama bayi kamerasız orjinal teybe benim bulunduğum ilde 2500 lira fiyat çıkardı ve ellerinde olmadığından dolayı necvox ürünü 2000 liraya takmayı önerirse ne yapmalı sizce ?
arkadaşım,haklısınız.önce aletlerin fiyatına bakalım sonra karşılaştıralım.nekadar ücret,okadar özellik ve kalite...

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: drscapula;418312
öncelikle cevap için teşekkürler.

3-4 gündür kullanıyorum 1 er saatlik köy yoluna gidip geliyorum şuan için ekranda çok bir parlama görmedim bence yeterince net .
tabiki orjinal teyp gibi olmaz ama  bayi kamerasız orjinal teybe benim bulunduğum ilde 2500 lira fiyat çıkardı ve ellerinde olmadığından dolayı necvox ürünü 2000 liraya takmayı önerirse ne yapmalı sizce ?

İstanbulda Necvox  u 1000 tl ye takıyorlar,octavya ya uyumlu modeli NF218

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı modeli kullanıyorum.
Parlama fazla yapmıyor. eğer tam kesmek istiyorsanız anti-glare film kullanmak lazım. ikincisi İstanbulda 1000 tlye satılan necvoxların fanlarında sorun olma ihtimalleri yüksek. zira bu cihazların en büyük sıkıntısı ısınma. alacak olursanız iyi araştırın derim. ben yaklaşık 3 ay marka model araştırdım.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: drscapula;418039
aynı marka modelimi kullanıyorsunuz ? geri görüş kamerası mevcut mu ?

Hocam mesajı yazarken telefondan yazmıştım şimdi farkettim ki Gaziantep'teymişsiniz, buradan mı temin ettiniz? Müsait olduğunuz bir zaman yanınıza gelip bakabilir miyim acaba müsade ederseniz :)

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: drscapula;418958
gaziantepteyim
tabiki ne zaman isterseniz ..

Çok teşekkürler :)

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Columbus çakması bir cihaz. Gövdeye tam oturmamış, dışarı çıkıntısı var. Hiçbir cihaz orjinalinin yerini tutamaz.

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;427816
Columbus çakması bir cihaz. Gövdeye tam oturmamış, dışarı çıkıntısı var. Hiçbir cihaz orjinalinin yerini tutamaz.
Foto ile bu kadar net ölçmeniz çok başarılı.
Ama yazık ki biraz üzeceğim sizi. Bir farklı modelini ben kullanıyorum. Ve hiç bir taşma yok. Hatta bahesdilen Columbus çerçevesi cuk oturdu.
Ama bence siz yine de almayın.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;427916
Emin olabilirsin. Aracıma çakma olan birşey takmam. Kalite meselesi.
Bence bu artık sonradan görmeliliğe gidiyor.
Siz kendi deyiminizle KALİTELİ şeylere devam edin. ama bizlerin zevkine de dil uzatmayın.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bak sen şu yoruma hele. Kel alaka. Orjinal kullanmak sonradan görmelik demek. ha ha ha
kervan yürür...

Çevrimdışı tolga7482

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coolpassenger;427923
Bak sen şu yoruma hele. Kel alaka. Orjinal kullanmak sonradan görmelik demek. ha ha ha
kervan yürür...
Bu yazacağım son yorum olacak. Mesele orijinal kullanmak ya da kullanmamak değil. Paranız varsa gidin orijinal alın. Ya da almayın beni ilgilendirmez. Sizin yaptığınız burada benim tercihlerime, buradaki insanların tercihlerine sataşmak. Size uygun değilse, tarzınız değilse "güle güle kullan. orijinalinde bunlar var." vs. dersin iş biter. ama yaptığınız şey farklı. daha önceki yorumlarınızda da hep benzer şeyler gördüm. evet bu sizin tarzınız. ben üstünüm demeye getirmeye çalışıyorsunuz.
Mesele tarzdır. Sizinki de yazık ki bu.
Bu işi burada daha fazla budaklandırmak istemiyorum. Eğer ki tartışmak istiyorsanız özelden mesaj atarsınız.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinalin kalitesi tartışılmaz ama işin içine ekonomi girdiğinde tercihin keseye göre olması gayet doğal.Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Çevrimdışı coolpassenger

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tolga7482;427927
Bu yazacağım son yorum olacak. Mesele orijinal kullanmak ya da kullanmamak değil. Paranız varsa gidin orijinal alın. Ya da almayın beni ilgilendirmez. Sizin yaptığınız burada benim tercihlerime, buradaki insanların tercihlerine sataşmak. Size uygun değilse, tarzınız değilse "güle güle kullan. orijinalinde bunlar var." vs. dersin iş biter. ama yaptığınız şey farklı. daha önceki yorumlarınızda da hep benzer şeyler gördüm. evet bu sizin tarzınız. ben üstünüm demeye getirmeye çalışıyorsunuz.
Mesele tarzdır. Sizinki de yazık ki bu.
Bu işi burada daha fazla budaklandırmak istemiyorum. Eğer ki tartışmak istiyorsanız özelden mesaj atarsınız.

sözde hakaret etmeye çalışan sizsiniz. columbus çakması dedik yalan mı söyledik.