škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Sağ Ayna Kırıldı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caglar262001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
Daha 1 haftalık olan aracımın gece park halindeyken sağ aynasını kırmışlar.Beddua etmek istemiyorum. Allah ıslah etsin diyorum.
Araç gerçekten çok farklı.Gösterişli bir araç gerçekten.Sanırım fazla dikkat çekti :)
Neyse cana gelen mala gelsin diyoruz.Buna şükür.
Aynanın tamamı kırılmamış.Sadece oynar bölgedeki plastik tırnakları kırılmış.Yani ayna yerinde duruyor ama boşluktaymış gibi sallanıyor.
Bu nedenle boşuna kaskoyu kullanmak istemiyorum.
Bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer varsa İstanbul'da Avrupa yakasında yedek parçacı veya tamirci yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

Çevrimdışı caglar262001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;417384
geçmiş olsun.

Teşekkürler.Sinir bozucu bir durum.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Geçmiş olsun. Fiyat araştırdıktan sonra kasko hasarsızlık indiriminizden fazla tutacaksa kasko ile hallettirin,o kadar para veriyoruz kaskoya, geri ödettirmek lazım :)

Çevrimdışı caglar262001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;417388
Geçmiş olsun. Fiyat araştırdıktan sonra kasko hasarsızlık indiriminizden fazla tutacaksa kasko ile hallettirin,o kadar para veriyoruz kaskoya, geri ödettirmek lazım :)

Evet haklısınız.Fiyat araştırıyorum şu an.Eğer fiyat yüksek olursa mecburen kaskoyu kullanacağız gibi :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun. İyi bari araçtan soğumamışsınız. Genelde yeni alınınca başına bir şey gelince insan araçtan soğuyor. Neyse; zaten içindeki 2 tane uyduruk tırnak tutuyor yan aynaları. Onlar kırılmıştır kesin. Basit bir işlemle hallediyorlar. Daha önce başıma gelmişti. Kasko deldirmeye gerek yok bence.

Çevrimdışı caglar262001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;417396
Büyük geçmiş olsun. İyi bari araçtan soğumamışsınız. Genelde yeni alınınca başına bir şey gelince insan araçtan soğuyor. Neyse; zaten içindeki 2 tane uyduruk tırnak tutuyor yan aynaları. Onlar kırılmıştır kesin. Basit bir işlemle hallediyorlar. Daha önce başıma gelmişti. Kasko deldirmeye gerek yok bence.

Aracın fazla bir suçu yok.Tek suçu biraz gösterişli olması.
Benim aynadaki sorunda aynen sizinki gibi.Plastik tırnaklar kırılmış.
Bugün 1-2 yeri aradım 400-500 TL fiyat çektiler.Tüm aynanın değişmesi gerektiğini söylediler ama bence gerek yok.Şu an tamir ettirebileceğim bir yer arıyorum.Siz nerde yaptırmıştınız ?.

Çevrimdışı caglar262001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kırık aynayı İstanbul Avrupa yakasında yaptırabileceğim bir servis var mıdır?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Konya'da yaşıyorum. Tanıdık yer vardı orada yaptırmıştım.